Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6-ròl mi...

Samsung galaxy s6-ròl mi a vélemênyetek? Akksija? Köszönöm a válaszokat.

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Már a megjelenésekor is gyengének bizonyult. Gyakorlatilag ma már csak használtan kapható, úgy meg főleg elvérzik az akku élettartam.
2018. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt :(
2018. febr. 21. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem közel 3 évig volt S6 és csak azért váltam meg tőle mert a töltés csatlakozója kikopott,de ezt leszámítva csak jót tudok írni.Soha nem fagyott,laggolt,szép kijező,jó kamera, az aksija pedig teljesen használat függő.Akkor a legjobb telefonnak számított most már egy középkategóriába tudnám sorolni.
2018. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2018. febr. 21. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Draga szr.
2018. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annak aki lepontozott csak gratulálni szeretnék, olvasson utána a dolognak. Már megjelenéskor is elvérzett az a bizonyos 2550mAh kapacitású akkumulátor az 5,1"-os QHD kijelző alatt.

Ma meg már szinte biztos hogy 2+ éves használt készüléket vesz,az minimum 15%-os kapacitás veszteség egy lítium akkuban.

2018. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az van, három hete cseréltem benne aksit mert hamar merült és már nem is teljesen töltődött fel. hatezer egy aksicsere plusz kb egy ezres hogy berakják, persze hivatalos samsung kereskedésnél ez tizenötezer lett volna. nem a sarki gsm-nél kell berakatattni igaz, de vannak olcsóbb szervizek is. én egyet sajnálok, hogy mégsem kapja meg az Oreo-t. nem tudom minek hitegették hónapokig az embereket. :(
2018. febr. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!