Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...

Milyen telefont vegyek, ha főleg netezni akarok?

Figyelt kérdés

Sosem volt még olyan telefonom, amivel internetezni is lehet, de most szeretnék, mert egy lestrapált laptopom, ha netezni akarok, amit munkába is viszek, és ki tudja, meddig bírja.


Sokat nem tudok költeni rá, nem is akarok.



2018. márc. 8. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a maximum ár?
2018. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30.
2018. márc. 8. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy szeretnel telefont venni?

Fuggetlenul mediaban,edigiben.

Vagy szolgaltatonal elofizura,kartyasra?

Nagyon nem mindegy.

Szolgaltatonal elofizu melle mar egesz jo telefonokat is ki lehet hozni 30 alatt.

Pl 7500 as havidij melle egy p10 lite ot 11 ert dobaltak nemreg(nemtudom él e meg ez az akcio,de ez csak egy pelda)

Ha nem szeretnel elofizut akkor a xiaomikat nezegesd meg.nagyon dicserik oket.

Azert arra figyelj,hogy ne valami ocska hasznalhatatlan valamit vegyel mert az csupa penzkidobas es a vegen netezni se tudsz rajta.

2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szolgáltatónál a mostani kártyámra.


én is hallottam, h xiaomi-t kell venni, viszont nem értek hozzá, nem tudom, h melyik megbízható és jó.


eddig ahány embert megkérdeztem, annyifélét mondtak, h milyen telefont kéne vennem. jó, a xiaomit legalább 2en mondták, de volt már használt iphone meg nem is tudom, h mi.

2018. márc. 9. 05:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj be a szolgaltatodhoz es kerdezd meg melyik telefont mennyiert tudnad kihozni.

En spec huaweit,honort ajanlanek szolgaltatonal.

Bar nekem samum van de csak atmenetileg mert jelenleg fontos a vizallosag es az aranylag kicsi meret.

Ha megmondod ott,hogy mennyit szansz ra,es mire hasznalnad azert az eladoval le tudjatok szurni par telefonra.

Azoknak a neten utana olvasol(tesztek,velemenyek) vagy itt konkretan azokra a tipusokra rakerdezel.

2018. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy Google Docs táblázat (a képek miatt elég nagy méretű): [link]


Én is telefonvásárlás előtt állok, kigyűjtöttem egy excelbe az olcsó, de jó ár-érték arányú Ebay-es készülékeket (tehát az árak amiket látsz a doksiban, Ebay-es árak).

Ezek közül a HOMTOM HT50 éri meg a legjobban, bár szerintem elég csúnya szegény.

Ha tetszik valamelyik, nézz körül, mit írnak róla a neten. Ha Ebay-ról, vagy bármilyen nem EU-s webshopból rendeled, akkor előfordulhat, hogy vámot+ÁFAt kell rá fizetned, de sok esetben még így is megéri.

2018. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megfontolom. Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 10. 10:03
 8/8 A kérdező kommentje:

na annyi változott, hogy most kaptuk meg, hogy a cégünk milyen telefonokat vehet meg kedvezményesen:


Samsung Galaxy J3 (2017), Samsung Galaxy J3 (2016), Huawei P9 Lite 2017, Huawei Lite mini, LG K10 (2017),Sony Xperia L1, CATS30

2018. márc. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!