Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Miért nem kapcsol be...

S. O. S! Miért nem kapcsol be a telefonom? Ötletek?

Figyelt kérdés
Ez az első okostelefonom, mert a szüleim sosem engedték, hogy legyen (megjegyzem azért igazuk van) és ezt sem én kértem, hanem a legjobb barátnőm mondta, hogy neki már nem kell, mert van egy új telója, és szívesen nekem adja. Mondtam, hogy elfogadom. Kb. 1 hete van meg, eddig semmi baja nem volt, csak az aksiját kell kicserélni. A barátnőm asszem 2 évig használta. Most pedig be akarom kapcsolni, és nem reagál. Semmire. Egy Alcatel Onetauch fire teló.

2018. márc. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez az, amikor az előfizetéses telefon nincs kikódolva, IMEI-szám stb. Be kell menni a szolgáltatóhoz, hogy függetlenítsék, mert le lett tiltva. Akitől kaptad, az vigye magával a vásárlási papírokat is.
2018. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél éves, már rég kifizetett előfizetéses Samsung okostelefonnal kellett igazolni, hogy szolgáltatótól vettem. Hiába akartam eladni, csak kártyafüggetlenítés után működött.
2018. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkaptam hozzá a papírokat is, és tervezzük is kikódoltatni, de most még át sem raktuk a sim kártyát. De kiderült hogy az aksit kellett kivenni és visszarakni és működött. Igaz ezután ezt még meg kellett többször ismételni, de már megvan az új aksija, és most már működik. =)
2018. márc. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!