Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung galaxy...

Melyik a jobb? Samsung galaxy j3 (2017) vagy xiaomi note5a?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha a minőségre mész, inkább a Samsung. Én félek a noname gyártóktól, akkor is ha jókat mondanak, mert még pl ez a Xiaomi is kb egy éve lett felkapva és 1 éven belül nem nagyon jönnek ki a bajok a telefonokból, plusz a Samsung asszem 1930, vagy a körüli évektől gyárt cuccokat, telefonokat meg 70 es vagy 80 as évektől, tehát van tapasztalatuk (és minőségük). De amúgy szerintem tök mindegy, a lényeg, hogy neked tetszen.

(+egy 20as ért veszel egy Samsung A5 2017, ami vízálló és sokkal jobban bír mindent, pl multitasking, 32 gb rom (és sajna kell egy telóba már ennyi akkor is ha van sd kártya, 3 gb rom, ez csak plusz infó)

2018. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

nekem j3 2017 van de én pl nem ajánlanám

szoftverfrissitesnél beakad és most pl a telom ha felakarom oldani néha fekete képet mutat állandóan ujra kell inditsam

na most azt mondták erre nekem gépről kell ujrahuzni rá a legujjabb szoftvert

hát kössz

szerintem jó a samsing de egy a5tel vagy a 3mal többet érsz

2018. márc. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Megbízhatatlan, alsókategóriás, kínai, noname, vacak szaromit ne.
2018. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A xiaomi rég jelen van, csak az európai piac eddig nem volt fontos nekik, ezért nem ismerik.Személy szerint nekem több mint két éve van meg,eddig semmi gond nem volt vele. A Samsung nekem nem téma,a xiaomi nyomába se ér, de persze ez egy elfogult vélemény. Sztem menj be egy boltba, próbálgasd, nyomogasd mindkettőt, egy irányadónak jó lesz.
2018. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem sok Samsungom volt, de sajnos egyik se birta ki két évnél tovább. Az öcsémnek Xiaomi Redmi Note 4 telefonja van ami nagyon szép képeket csinál és nagyon jó a felszereltsége. Igazából még sose panaszkodott rá pedig lassan már egy éve használja és nincs vele problémája. Ebből kiindulva szerintem sokkal jobban megéri a Xiaomi és nagyon nagy tévedésbe élnek azok akik „noname”telefonnak tartják, mert ez a telefon sokkal megbízhatóbb mint egy Samsung. A nővéremnek és anyukámnak Samsung Galaxy j5-ös telefonjuk van (1éve kb) és már nagyon sok panaszt halottam rá. Lehet, hogy van előlapi vakuja a j3,j5,j7 telefonoknak, de attól még nem lesznek strapabíróak. Mostanába egyre több embernek van xiaomi telefonja (két osztálytársamnak is az van és ők is teljesen meg vannak vele elégedve). Ugyanakkor én is most szeretném leváltani a telefonomat és a Xiaomi Redmi 4a-t szemeltem ki magamnak, de még a 4x-en is gondolkozok. Ugyhogy én mindenképpen a Xiaomi mellett teszem le a voksot, és hidd el, hogy nem fogod megbánni ha azt rendeled meg.
2018. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Most írtad le, hogy 1 éve van meg xd, 1 év alatt semmi nem fog kijönni rajta.
2018. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Osztálytársamnak meg már 2 és fél éve meg van és semmi baja ugyhogy ne okoskodj.
2018. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Xiaomi. A 2017-tes Samsung j3 elég gyatra hardverével nem fog jó teljesítményt nyújtani.
2018. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!