Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régóta nézegetem ezeket az...

Régóta nézegetem ezeket az iphone 5s 6s 6s plus telefonokat lehetőleg 32 vagy több gb-os ban. Megéri?

Figyelt kérdés

Van rá 80 ezer ft-om.

Nekem azt mondták, hogy az iphone 6s 6s plus 80 ért reménytelen.

Milyen iphone telót lehet kapni ezért az árért????


2018. márc. 10. 15:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem vagánykodásból szeretnék venni egyet, hanem mert nagyon megtetszett és szeretnék egy ilyet használni.

Ha valakinek van tapasztalata ezekkel a telókkal az legyen szives írja le

Aku élettartalom.

Hány gb-ban éri meg?

Egyszerű ill bonyolult a használata?

2018. márc. 10. 15:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5 -ösöm van. 32 Gb-s. Új képernyő, új akku. Tökéletes kis készülék. Már ki akarták dobni. Hogy megmentettem, a tulaj örömében megcsináltatta.
2018. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Media markt-ba óbudán vannak még Iphone 5s-ek, 16 GB-os, kb ennyiért vagy 90.000-ért, vadi új.


Szal ennyi pénzért egy utolsó darab 5S-t vehetsz.


A 6s amúgy olyan 160.000 környéke most, a 32-es.


Az iphone 7 meg 200.000, a 32-es.


Vagy nézegethetsz kamu mobilos oldalt, de lehet csak egy doboz jön benne chips-el vagy papírdarabokkal, onnan nem rendelnék.

2018. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben!

Szóval az iphone 5s a nyerő 80 ért.

Akkumlátora bír 1 napot közepes használaton?

2018. márc. 10. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
80-90-ért bőven kapsz használt, független, megkímélt állapotú 6S-t, és mégis 2 évvel újabb mobilod van. Az 5S már nem éri meg egyáltalán, főleg nem "újonnan".
2018. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na figyelj veszek egy új fejlesztésű mobilt, s8 vagy s9 vagy akár iphone 8, bármi, most nekiállsz telefonálni, videózni, internet, GPS navigáció akkor 7 óra múlva annyi is az aksinak.


Szal erre hogy mennyit bír az aksi szerintem nem lehet válaszolni, totál attól függ mire használod.


Én amúgy a telefonjaim minden este töltöm, hazamegyek és rárakom töltőre.


Sajnos ezek a telefonok normál használat mellett csak 1-2 napot bírnak, vagy mint írtam annyit sem.

2018. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha bekapcsolod a GPS navi-t és valami komolyabb programod van, akkor 3-4 óra és 0%-on vagy.
2018. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi a válaszokat!

2018. márc. 10. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lejártni akarom a 6s-t,de Én tapasztalatból mondom,hogy a 6s aksija egy hulladék!A melóhelyemen azt látni 2 kollégámtól szinte újkoratól töltik egyfolytában a 6s-t míg egy másik kollégám Huawei P10 és az én S8 plusszom soha.

Egyébként a Iphone 6s már el kell fogadni "lejárt lemez" ugyan úgy bugos,lassu ezt minden nap látni,hallani.A főnökömnek is 6s van,de Samsung S9-re váltani akar pont a lassulások,fagyások véget.

2018. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkorhàt nem éri meg..

Köszi az öszinte valaszokat

2018. márc. 10. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!