Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung android 8. 0 van...

Samsung android 8. 0 van akinél még hibás?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem le a frissítést a telefonomra S8+ azóta néhány alkalmazást nem nyit meg. Azt írja nem található. Sd kártyán volt de ott sincs. Letörölni nem lehet az alkalmazásokat megpróbáltam újra letölteni de nem engedi. Valaki esetleg tapasztalt ilyet? Vagy valaki tudná hogyan lehetne ezt megoldani?

2018. márc. 10. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, lassan érkezik az A5 2017.-emre a frissítés, remélem nem fog elromlani, mint neked az S8 Plus.


Visszatérve a kérdéshez! Csinálj egy gyári visszaállítást, ha ezután továbbra is fennáll a probléma, akkor vidd be a Samsung szervízbe, gondolom garanciás!

2018. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kamuzol


marshmallow óta nem lehet sdre appot tenni


a gyors ufs 100x jobb mint a nyomi flashek

2018. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kamuzom ez van!
2018. márc. 11. 01:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is S8+ van és az Oreo fut rajta.Nekem tökéletes,de van egy alkalmazás amit az Oreo nem támogat.
2018. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!