Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos mobiltelefont,...

Hagyományos mobiltelefont, ami nem gagyi, lehet még valahol kapni?

Figyelt kérdés

Mármint kizárólag vadonatújat és nem használtat!


Tegnap nézegettek Telekomnál, Telenornál, egyéb helyeken is, de számomra eddig tök ismeretlen márkák vannak, azok is túl drágák, legtöbb majd 20ezer ft. Régen nem volt ilyen drága, mikor még csak azt vette mindenki. Most, hogy már alig van rá kereslet, ennyit elkérnek értük?! Na mindegy, nem is az ár az elsődleges. Hanem keresgéltem az általam megszokottakat, mint pl. Samsung, Nokia, stb... Ezen ismert márkájú hagyományos telefonok hová lettek?


Aki járatos a témában, megírná, hogy jelenleg tényleg milyen hagyományos mobilok vannak vagy várhatók a közeljövőben, és szerinte melyek ezek közül, amik azért nem gagyik?

Köszi!



2018. márc. 11. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A mobilszolgáltatóknál tényleg eltűntek.

2018. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nomia 230-at ajánlom
2018. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Nokia
2018. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerestem a múltkor, de nem nagyon van már.

A samsung már egyáltalán nem gyárt klasszikus mobilt. A nokia az egyetlen normális márka, aminek vannak még klasszikus mobiljai.


Én végül egy samsung s5610-t vettem használtan.

2018. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gyártanak, mert nincs rá kereslet. Ez logikus. Az a néhány ember, aki a kérdező, az idősek, nekik nem éri meg egy egész gyártósort fent tartani. Ennyi a magyarázat.
2018. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"drágák, legtöbb majd 20ezer ft."

Pont hogy olcsók lettek, régen 100ezer fölött is voltak gombos mobilok, az okostelefonok előtt.

Ma már csak az okostelefonokat fejlesztik, a gombos mobilok megragadtak egy szinten, nem is fognak törődni velük, meg nagyon kevés rajtuk a haszon.

A Nokia 8110 4G 30ezer körül várható:

https://www.youtube.com/watch?v=nZijVWlbiYw

2018. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!