Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra lehet rakni/r...

Windows Phone-ra lehet rakni/rakatni androidot? És ez mennyibe kerülne telefon szervizben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy jelen pillanatban Nokia Lumia 735-tel rendelkezem, de már nagyon únom, hogy nincs egy normális alkalmazás ha van az pedig valami primitív koppintás, amit semmire nem lehet használni. Minden választ meg köszönök!

2018. márc. 11. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Lehet, de semmire nem jó. A htc hd2-őn kívül nem sok olyan telefon van, amin normálisan megy más oprendszer.
2018. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Angol nyelven vannak lumiákhoz anyagok, de pont a 735-höz nem találok. Youtube oldalakon jelzik, de az ottani linkek nem működnek...


Nincs hozzá android ( legalábbis nem találtam meg ).

2018. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Válts androidra! Én is így tettem 4 év WP után.
2018. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg rá lehet hackelni, de hogy nem fog normálisan működni, az biztos.

Vegyél egy android telefont, a WP úgyis halott.

2018. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 12. 13:37
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy két és fél éves windows phone telefonom van de már én is leakarom cserélni. Csak még nem találtam jó androidos telefont magamnak, csak nagyon drágákat. Ez a winfos meg jó lesz tartalék telefonnak.
2018. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!