Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöröltem a telefonról...

Ha letöröltem a telefonról véletlenül a rendszert meg tudják csinálni nem drágán a szervízben?

Figyelt kérdés
Szervíz,telefon,letörölt rendszer

#telefon #rossz #bekapcsolás #letörölt operációsrendszer
2018. febr. 23. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Újratelepítik az android rendszert rajta pár ezer forintért.

Persze van olyan szerviz aki pofátlanul sokat kér érte.

2018. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben a rendszert teljes egészében (boot, recovery, data, system...) sikerült letörölni ( Gondolom rendszert akartál rajta módosítani), akkor csak szervízben tudnak rajtad segíteni, vagy elküldik a gyártóhoz. Több 10 ezres nagyságrend is lehet a fizetési összeg, telefontól függően.

Amennyiben csak a system és data könyvtárat törölted, a recovery-ben még lehetőség van a rendszert feltenni.


Ha van mentésed a rendszerről, azt is vidd magaddal, akkor egyszerűbb lehet a telefon visszaállítása, és olcsóbban is megúszhatod.

2018. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ez segít a válaszban akkor elmondom hogy ilike x3 pro slim telefonom van.Köszönöm a cálaszokat
2018. febr. 23. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Újra tudod telepíteni, ha elindul a meta-mode-ban:

[link]

Itt találod a gyári romot, regisztráció után el tudod érni:

[link]

2018. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Nem. Ha egy telefonról véletlenül törölni lehet a rendszert, akkor annak komoly hibái lehetnek, amit nem valószínű, hogy olcsón javítanak.

Normális esetben a rendszer törléséhez több műveletet is el kell végezni, teljesen tudatosan és a kockázatok tudomásulvétele után. Amennyiben ezt véletlenül el lehet végezni, ott komoly problémák lehetnek a készülékkel -alpból kinéz egy alaplapcsere...

2018. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!