Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit keget tudni egy iphone 7...

Dani50 kérdése:

Mit keget tudni egy iphone 7 clone rol?

Figyelt kérdés
Egy iphone 6s boldog tulajdonosa vagyok imádom...androidos eszközt is használok navon M502 a minap kaptam egy csere ajánlatit iphone 7 clonet ajánlott érte egy kolegám tudom higy androidos de mit lehet tudni róluk? Sihasem használtam esetleg saját tapasztalat?
2018. márc. 12. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet az elejét elirtam
2018. márc. 12. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A klón telefonokba a legsilányabb alkatrészeket teszik.

Ez olyan,mint amikor megveszed a hamisított nike cipőt kivülről ugyanaz,de negyed annyi ideig bírja.

2018. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom nincs, de nem kéne.
2018. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy octa core 3 giga ram stb de gindolom nem csak egy "cég" klónozgat szoval több fajta példány más más paraméterekkel láthatott napvilágot.... Akkor ezek szerint a navon M 502 tipusu androidos telóm egy ilyen clone hiz képest csúcs modell?
2018. márc. 12. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

2018-ban sem jelent semmit az, hogy valami nyócmagos...

sokra megy vele az ember, ha egy olyan SoC-ról beszélünk, ami 30 modellből csak 1ben fordul elő, és szoftveresen szinte semmi nincs rá optimalizálva.


veszünk egy átlagos alkalmazást, és egyszerűen csak a 2 vagy 4 magot tud belőle kezelni, usernek meg az jön le, hogy hámérilyen lassú, ha nyócmagos?

2018. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel eggyet értek erröl korábban már olvastam de ezekazerint az a clone felejtős?
2018. márc. 13. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Clone= Suzuki Swiftre Mercedes matrica. Mercedes lesz tőle? Nem...
2018. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!