Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! A telefonom nem úgy...

SOS! A telefonom nem úgy működik, ahogy kell. [Doogee 5xmax pro]?

Figyelt kérdés

- Nem akarja felismerni a memóriakártyát,

- Egyes alkalmazásokat nem indít el,

- Időnként belassul, aztán megint normális.

Próbáltam újraindítani, de ilyenkor csak kikapcsol, de be már nem. Manuálisan kell bekapcsolni, de amikor bekapcsol, kiirja a logot, és k. 2-3 percig sötét a képernyő. Aztán beindul. Próbáltam gyári adatok visszaállítását, de ilyenkor is kikapcsol.

Próbáltam úgy visszaállítani, hogy a hangerő és a kikapcsolásgombot egyszerre tartom. Ilyenkor csak kiirja, hogy "Rebooting..." és a végtelenségis ez van. Egész északa úgy volt, másnap ugyan az volt. Utána már csak simán kiszedtem az akumlátort. Kérlek segítsetek.

A telefon:[Doogee 5xmax pro]

Mi lehet a gond???



2018. márc. 13. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Mi lehet a gond? Talan az, hogy a Doogee kinai ipari hulladek... Ha a gyaribreset se segitett, akkor mar csak 1 irany maradt: venni valami hasznalhatobbat.
2018. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Olcsó kínai hulladék 1GB rammal. Ne csodálkozz, ha lassú és vacakol.
2018. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz készülék ez, sokan használják megelégedéssel, de ennyi pénzért sajnos tényleg nem szabad prémium minőséget várni (na, nem mintha a neves, 60-80-100 ezres telóknak nem lennének pont ilyen hibáik, sőt...).


Próbáld meg eladni alkatrésznek :)

Ebayen, vagy kérdezz rá az eustock.eu-n, nem kell-e nekik.

2018. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!