Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Regi iphone-rol hogyan tudom...

Regi iphone-rol hogyan tudom at rakni az ujra (kepeket, videokat)?

Figyelt kérdés
Ossze tort a telom (Iphone) csak a kijelzo serult de az nagyon maga a telo mukodik.
2018. márc. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Készítesz a régiről egy biztonsági mentést a gépre iTuneson keresztül, az újra meg rámásolod. Minden megmarad.
2018. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor a új telefont beállítod, akkor elég csak követni az útmutatót, automatikusan leszinkronizálja az Icloud fiókod tartalmát, ha van másik IOS tableted, telefonod akkor kéri hogy tedd mellé és NFC chipeken (AirDrop) keresztül átmásolja a régi telefonodról az újra a cuccokat és a beállításokat. Nekem Ipadem volt előbb, mikor megvettem az Iphone-t csak mellétettem, és követtem a lépéseket.
2018. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat sracok!
2018. márc. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!