Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor az én Doogee X5-ös...

Most akkor az én Doogee X5-ös telefonomon gyárilag vírus van?

Figyelt kérdés

[link]


6.0 Androidvan rajta gyárilga, ha nem nyitommeg a gyári böngészőt akkor nem ugrálnak fel a reklám vírusos ablakok.

1 honnapban 2x gyáriállapotra vissza kell állítani mert teljessen be lassul és víbrál a kép el sötétül, teljessen meg bolondul, és ez mind a alkalmazások sok frissítése után jelenik meg, most ki kapcsoltam a frissítéseket és így nem tud települni csak értesíteni (remélem így birni fogja). Azért mondtam hogy az alkalmazások frissítése után vannak a gondok mert minden héten majdnem van frissítés, mikkor sok frissítés meg volt semmi gond még nem volt, csak az utolsó frissítésnél megint volt egy pár és az uttá megint be lassult.



2018. márc. 13. 18:35
 1/8 davidzuzo válasza:
Ahogy mondod, full virusos, no name szar,
2018. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Meg kéne próbálni első körben rootolni, vagy esetleg ez: [link]


Amúgy pár évvel ezelőtt többek közt a Lenovo S860, a Xiaomi MI3 és a Huawei G510 telóban találták meg ugyanezt a trójait, szóval nem csak noname vacakok érintettek.

2018. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor előbb utobb, minden kinai telefonba található lesz vírus?
2018. márc. 14. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így lenne akkor minden okostelefonban lenne vírus hisz mindegyik kínai. Ezek után is feltennéd a kérdést? :)
2018. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik kinai, a Sony, Samsung, LG nem kinai.
2018. márc. 15. 12:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért csinálja ezt a telefonom? VLC remote-vel írányitottam a VLC lejátszot, és késöbb minden el tünt a kijelzöről csak a háttér kép látszott, csak anyira érzékelt a telo mikkor hozzá nyultam hogy nem tudott lezárni a telo és ki tudtam kapcsolni, és azotta jó megint.
2018. márc. 15. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
De azok is kínaiak. Ott gyártják őket.
2018. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másik kérdésemre is válaszoljál. Miért csinálja ezt a telóm?
2018. márc. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!