Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a virus irtok miert nem...

Sanyeka kérdése:

Ezek a virus irtok miert nem hasznalnak?

Figyelt kérdés

Virusos volt a telefonom ki léptem mindenbol es fel ugraltak reklamok meg a samsung internetbe lépet

Le toltotem virus irtokat

Pl:Avast,AVG

És azt irták hogy nincs fenyegető veszély

Újra telepitetem a telefont és már jó


2018. márc. 14. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mert nem vírus volt a telefonodon, hanem valamelyik általad letöltött app jelenítette meg a reklámokat. Erre valószínűleg telepítéskor meg is adtad neki a megfelelő engedélyeket.

Az újratelepítés azért segített, mert törölted vele a kellemetlen alkalmazást is.


Ha nem szeretnél ilyet figyelj oda milyen appokat telepítesz és azok mihez kérnek hozzáférést.

2018. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez előző válaszhoz még annyit tennék hozzá, hogy ha az a reklámos app kell mindenképpen, a mostani rendszerekben már lehetőséged van az engedélyeket külön-külön be és kikapcsolni. Így ki tudod kapcsolni a hirdetések, reklámok megjelenítését is, (legalábbis a legtöbb esetben).
2018. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!