Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem szamitana a penz,...

Ha nem szamitana a penz, akkor Ti melyik okostelefont valasztanatok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az uj sony xperiarol peldaul vagy a huaweirol?

2018. márc. 14. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém teljesen megfelelő számomra, 30-ba került. Függetlenül attól, hogy mennyi pénzem van. Ha nyernék a lottón, akkor se cserélném le, mert megfelel.
2018. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem számítana a pénz... akkor a Lipótvárosi Távbeszélőközpont telkét épülettel...
2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Amúgy egy telefon ára elég sokaknak nem olyan, hogy ezen az összegen múlna az életük. Ha valaki ki akar adni egyért több száz ezer forintot, hát én nem értem, hogy az mire jó, főleg hogy fél év - egy év múlva máris nem annyi fog kerülni, de ha valakinek ez a dilije, hát legyen... legfeljebb másra esetleg kevesebb marad, de azért elég sokan ki tudnak gazdálkodni ilyesmit.

2018. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Masodik, te tudsz kerdest ertelmezni... Elso, Te sem vagy az emberem :D megertem, hogy jo neked 30ezres telefon, csak telefonalasra, azt csokolom... de sajnos te sem elegitettel ki a valaszoddal :D
2018. márc. 14. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemsokára készülök új telefont venni, és jelenleg 2 potenciális jelölt van: Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS550KL) vagy Sony Xperia XA2 Ultra. Ezek közül mindegyik tökéletesen kielégíti az igényeimet, ha a pénz nem számítana, akkor is ezek közül választanék!

Nézegettem a Sony Xperia XZ1-et is, de az akksija nagyon kicsi, főleg a bivalyerős hardverhez képest. A Huawei nagyon jó, megbízható telefonokat csinál, tapasztalatból írom, mert 3 éve napi szinten egy Ascend P7-et használok, ami azóta is tökéletesen működik, egyszer sem volt szervizben, viszont papírforma szerint a mai Huawei vagy Honor telefonok között nincs olyan, ami mindenben maradéktalanul megfelelne nekem! :/

2018. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

1. és 3.-as vagyok


Amúgy én is nem olyan rég vettem új telefont, mert az előző megmakkant. Kapásból előjön az első dilemma: vagy nem fér bele normálisan a zsebembe, vagy nincs nagy kijelzője :D meg ilyenek... :D


Amúgy ha valóban nem számítana a pénz és nem pusztán halandó színvonalban, akkor terveztetnék-fejlesztetnék magamnak telefont.


1. brutális strapabíróság

2. megbízhatóság, nem tervezetten elavuló eszköz/anyagok

3. Kijelzője két részből állna, össze is lehetne csukni

4. lenne rajta valami nem létező mini HDMI csatlakozó, hozzá ilyen mini HDMI - normál HDMI kábel, hogy monitorra rá tudjam dugni

5. Olyan kiegészítő monitor-kijelző, amit szintén össze lehet hajtani, vagy összeilleszteni több kisebb lapos darabból. USB csatlakozójához miniUSB HUB és ilyen összetekerhető gumiszerű billentyűzet már van, valami hasonló jobbat fejlesztetni hozzá, meg olyan egeret, amit harmonikaszerűen össze tudok tolni ha el akarom tenni.

6. ARM-os architechtúra

7. android és linux oprendszerrel is, aminél választok, hogy miről bootol a telefon, mikor elindítom/újraindítom.

8. mindenről visszajelzés... ha melegszik az akksi-telefon, lássam, hogy mennyivel vesz visszább a teljesítményéből

9. tesztelve a különféle telefonokat és azok operációs rendszereit, rendszerint hazudnak a rendelkezésre állástól kezdve rengeteg dologban, nem láthatunk eléggé bele a működésbe

10. megfelelőbb méretű és minőségű hátlapi kamera érzékelő lapka

11. ehhez hozzácsatlakoztatható objektív, kb a kompakt gépek színvonalával

2018. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

LG V30+


Most épp az elődje van, és marad is még jó ideig. Amit meg biztosan nem vennék, az a Sony. Volt tőlük négy telefonom, mind a négy vagy használhatatlan lett 1 év után, vagy 7* vittem vissza javíttatni, vagy az agyamra megy a hülyeségeivel. Érdekes módon, míg mellettük volt az Ericsson is, egyszer nem volt velük gondom. Pedig 12 eszközöm volt tőlük abból a korszakból.


Az első/harmadik válaszolónak pedig: Én például azért fizettem ki boldogan 150e Ft-ot a mostani telefonomért (LG V20), mert minimum 3 évig tervezem használni, emellett csak ez tud olyan dolgokat, amik nekem fontosak. Ilyen például a jó szerelhetőség, az olcsó alkatrészek, a lehető legjobb hangminőség, normálisnak mondható kamera, a dual SIM, a memóriakártya foglalat, a könnyen cserélhető akku... És ezt mind egyben megkaptam. Ha külön vennék céleszközöket (fényképező, hordozható lejátszó...), akkor sem jönnék ki olcsóbban, ráadásul egy helyett három eszközt kéne mindig magammal vinnem.

2018. márc. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem számítana a pénz, akkor az Essential PH-1-et venném:

[link]

2018. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
S9+,de mivel S8 pluszom van elvileg nem éri meg a közel 100ezer ft különbség,mert annyival nem tud többet.
2018. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Honor V10 (6/128 GB), ami nagyon bejön, illetve a Xiaomi Mi Mix 2 (8/128 GB) is jó cucc. Utóbbival egy bajom van, hogy kihagyták belőle a jack csatlakozót. Nem értem miért kell majmolni a nevesebb gyártókat...
2018. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!