Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem éri meg már...

Tényleg nem éri meg már újonnan Iphone 7 et venni?

Figyelt kérdés
Én most akarok venni újonnan , de sokan azt mondják hogy már elavulz , vegyek inkább 8 at stb, meg hogy kb. 1-2 év és már használhatatlan lesz,ez igaz?
2018. márc. 15. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fuuuu igazabol mar a 8 is elavult, gondolj bele tobb honapja kint van mar, mennyire ego mar ilyen osdi teloval jarni... Normalis tarsasagbol ugyis kineznek mar, vegyel egy X-et, azzal talan nyarig kihuzod, ha nem nagyon mutogatod vagy veszel ra valami tokot ami rendesen eltakarja.
2018. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már biztosan nem vennék. Nekem 5 ösöm van, azzal kivárom az iphon 9 et.
2018. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használtan sem éri meg, újonnan még annyira sem. Gyakorlatilag amennyibe kerül, 2 másik op-rendszerű telefont veszel, ami ugyanazt fogja tudni ( plusz nem korlátozza a felhasználót a tárhely nagysága, bluetooth...).


Használhatatlan nem lesz, csak elavult. Attól még ugyanúgy fogsz tudni rajta telefonálni, mint az új társain.


Igaza van ez előttem szólónak, a mai világban az iphone megítélése egyre rosszabb. Sokkal több pénzbe kerül, mint a hasonló tudással rendelkező androidos telefonok, választék gyakorlatilag nincs (8-10 féle , ha az S5-öt is belevesszük). Azért írtam, hogy azon a pénzen 2 másikat is vehetsz.

2018. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!