Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Keretek:

Ár: max 150 ezer

Kijelző: minimum 5.2

Kamera: magas felbontású

Rendszer.ANDROID

Lehetőleg IP 68-as besorolású


Arról van szó hogy kíváncsi vagyok milyen jó telefonok vannak mivel ép váltani szeretnêk!


(14/F)



2018. márc. 15. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7. Jelenleg olyan 110e körül van az ára. Hátránya, hogy csak 5.1-es a kijelzője, viszont ha ez nem felel meg, még mindig ott van a S7 Edge, ami kb 130e.
2018. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Huawei-t dicserik sokan, fele ennyiert megkapod az itt felsoroltakat. 150-ert mar 24 magapixeles kamerajut vehetsz. Nagyjabol ket evet birnak ki, aztan lassulnak, meg akkuproblemak elofordulhatnak addigra, de sajnos esetek tobbsegeben elmondhato, hogy a mai telefonoknak van egy maximalis elettartamuk(2 ev korul).

Ara-ertek aranyban viszont eleg kedvezo.

2018. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Samsungot nem vennek. Sokan szidjak. Nekem meg jo regen volt samsung telefonom, de egytol-egyig meghibasodtak. Iphone jo, de tularazott es sajnos annyival nem birja tovabb. (Bar ha az arat nem nezzuk, egyik legjobb, annak ellenere, hogy nem android, ugye) Sonym van most, de en is csere elott allok, elvoltam vele par evig, de kovetkezom tuti nem az lesz.
2018. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: Nekem S7-em van, és most készülök lecserélni S9+-ra. Csak azért vettem S7-et, mert a Lg G4-em bootloopba futott, és nem lehetett mit csinálni vele. Jelenleg 1.5 éves, és semmi bajom nincs vele. Azon is gondolkodom, hogy kihúzom az S10-ig, de még meglátjuk mit hoz a következő pár hónap. Én megbízhatónak gondolom, fólia nincs rajta, és karcmentes. És eléggé használva van, napi 2x töltöm (nem azért mert szar az akksija, csak sokat használom).

Számomra nagyon bevált, igaz G4 után kicsinek tartottam a kijelzőjét. Mivel a Samsung az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb telefongyártó, így természetes, hogy sokan szidják, de emellett sokan szeretik is, de főleg az alacsony kategóriásaknál található olyan vélemény, hogy a 'Samsung az szar'.

2018. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Samsung s7 vagy:


Iphone 6s 32 Gb-os.


Vagy akár egy Huawei p10

2018. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia XA2 Ultra, vagy ha túl nagy a 6" kijelző, akkor sima XA2, viszont az kevesebbet is tud!
2018. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!