Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót tudtok?

Mirino kérdése:

Milyen telót tudtok?

Figyelt kérdés

Milye legyen: dupla hátsó kamera, home gomb, hossza kb. 8-12cm, szélessége kb. 4-6cm, és minden egyéb ami egy okostelefonhoz kell


Milye NE legyen: ujjlenyomat érzékelő


A márka teljesen mindegy, de mégis valami ismert legyen.

Olyat szeretnék amire rengeteg fajta tokot tudok venni.

Az ár is lényegtelen.


Ha valaki tud a megadott szempontoknak megfelelőt, akkor várom válaszát.

Előre is köszönöm! :)



2018. márc. 18. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

"Az ár is lényegtelen. "


Iphone X 256 Gb-os.


Bocs de furák ezek a szempontok.


Ne legyen benne ujjlenyomat olvasó? Bocs de már mindegyikbe van.


Ez olyan mint hogy ne legyen benne wifi, olyan nagyon már nincs.


Hossza, szélessége? Általában a kijelző nagyságát adják meg, 5-ös, 5,5-es, 6-os, ezek mennek mostanában.


Nekem pl. most egy Xiaomi Note 4 van, 5,5-es kijelző, van benne ujjlenyomat érzékelő, de csak sima kamerája van.

2018. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most nem akarok kötekedni de ezt elmondod egy műszaki áruházba lehet mondja is az eladó hogy "bocs megyek kávézni", azt otthagy.
2018. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Várom a továbbiakat.

A szempontok ésszerűek, az ár tényleg lényegtelen.

2018. márc. 18. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"A szempontok ésszerűek"

Nem, nem azok.

Szeretnéd, hogy legyen Home gombja, de zavar az !!opcionálisan!! beállítható ujjlenyomat-olvasó? Miért? Teljes mértékben idióta gondolkodásmenet, már megbocsájts.


Mai csúcsmobilokban egyaránt elérhető az arc(képi, 3D)-retina-ujjlenyomat biometrikus azonosítás, mégsem kötelező használni őket.

2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy 'mai' telefon legyen.

Ujjlenyomat olvasót a hátuljára nem szeretnék, mert ronda és, ha tokot keresnék rá, annak mindenféleképp egy lyuk lenne a közepén, ami szerintem ízléstelenül néz ki.

A home gombon lehet ujjlenyomat leolvasó, nem azzal van bajom.

Elnézést, hogy ezt legelőször nem írtam le.

Remélem így már érthető.

2018. márc. 18. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak egy kör - mi abban a ronda? Ha meg ez miatt lyukas a tok, attól még vastagságából adódóan védi a telefont, a kinézete meg relatív, de megszokott dolog. És nézd a lényeget: az ujjlenyomat olvasó a Te saját dolgaidat (fájlok, számok, üzenetek, egyéb adatok) védi azzal, hogy rajtad kívül más nem tudja használni a telefonodat!
2018. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem tetszik, valakinek viszont igen. Ízlések és pofonok.


Kérlek ne próbáljatok meg kioktatni. Nem a véleményetekre vagyok kíváncsi, hanem a segítségetekre van szükségem.

Lehet, valamit nem írtam le, illetve, hogy dolgokat rosszul írtam. Elnézést is kérek érte.


Lenne végre valaki, aki nem köt bele abba, hogy nekem mi tetszik és mi nem, és válaszolna a kérdésemre?

2018. márc. 18. 17:45
 8/9 SylwerStone ***** válasza:
100%
Huawei Honor 8/9, P10
2018. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SylwerStone ***** válasza:
78%
Méretben viszont egyik sem akkora. Nem is valószínű hogy fogsz találni
2018. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!