Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max 100 ezer forintért milyen...

Max 100 ezer forintért milyen tutibiztos telót tudnátok ajánlani, ami megfelel az alábbi igényeimnek?

Figyelt kérdés

Legfontosabbak:

* gyors/megbízható legyen, tehát ne anyázzak min. 2-3 évig

* lehetőségekhez mérten (árkategória) a legjobb minőségű képeket tudja készíteni

Ami kevésbé fontos, de szempont:

* a jó kamerával kirándulások során készítenék videókat, képeket és nem tudom így mennyi tárhely lenne elég

* legyen benne ujjlenyomatolvasó

* lehetőleg vakító napsütésben is tökéletesen szépen látszódjon a képernyő, mostani telóm egy Lumia 550, de olyan gáz, hogy a polarizált napszemüvegemben konkrétan csak elfordítva látom a képernyőt

* ne legyen óriási (+5"), mert kicsi kezem van (ha minden másban tökéletes, akkor lehet tudok kompromisszumot kötni ezen a téren)


Amelyeket eddig kinéztem magamnak:

* iPhone SE

* Xiaomi MiA1

* Samsung Galaxy A5 vagy J7


Az iPhone SE lenne a legszimpatikusabb, bár itt a legkritikusabb a tárhely (meg átállni a mostani 4,7 inc-ről 4 inch-re). Ha szükséges akár 110-et is kiadnék nagyobb tárhelyért cserébe, de tartok attól, hogy idővel csalódni fogok benne és olyanokat is olvastam, hogy az Apple szándékosan lassítja a régebbi készülékeket annak érdekében, hogy idővel vegyem meg az újabbakat (amire természetesen nincs pénzem).

A többi készülékre viszont nem szívesen adnék ki 100k-t csak akkor ha tényleg tutira megbízható lesz. Második opció a Xiaomi volt, mert elég erősnek tűnik, de nem tudom, hogy az ilyen noname kínai telók mennyire stabilak/megbízhatóak. Azt se tudom egyáltalán ciki-e ilyen noname készülék mobilos berkekben. :D

A Samsung valamelyikére (A5 vagy J7) pedig azért gondoltam, mert úgy tudom a Samsungok elég megbízhatóak és mobilarena-n sem olvastam rosszat a kameráról. A J7 pedig jóval olcsóbb is annál, mint amennyit akarok rá szánni.

Légszíves annak tudatában adjatok tanácsot, hogy totál laikus vagyok a témában!

Köszi előre is a normális válaszokat.



2018. márc. 7. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Samsung J7-et javaslom, én is olyat szeretnék.
2018. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Xiaomiból ne az A1-et vedd, most jött ki a Redmi 5 plus (vagy minek nevezik, a redmi note széria 5-ének megfelelő modell). Még nem került forgalomba, de ha kicsit vársz, akkor ez a legjobb, amit ennyiért kaphatsz.
2018. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Laikusként látogass boltokat s maszturbálj azokon, melyek kezedre állnak s tudják álmaidat...ennél jobb tapasztalat nem létezik...
2018. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Saját keresetből veszem 😁
2018. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a mostani telók mennek 1 évet és meghalnak....
2018. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Xiaomi ötödik legnagyobb gyártó, nem noname
2018. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csóró vagy nem csóró..

Vannak nálad gazdagabbak és nem iphonjuk van bakker..

10 emberből 4-nek nem is kéne,4-nek volt de nem tartja nagy számnak,maradék kettőből 1-nek többet nem is kell,és maradt egy...

Hiába erőlteted a dumádat hogy csak az a jó,meg akinek nincs az csóri..

Tipikus beképzelt duma,mert vannak ilyen IQ csórik is...

2018. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem egyébként az jelent valamit, hogy a közel 7 éves iPhone 4s-eket most kezdik letenni. Ennyit az időtállóságról. Van amiben jobb az android és van amiben meg az iPhone jobb. Én az iPhone-t javaslom. Nem valószínű, hogy csalódni fogsz benne, sokkal inkább nem is lesz elég csak az iPhone, mást is akarsz majd.

2018. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
iPhone se-t javasolok
2018. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik mobil kijelzője sem látható vakitó napsütésben ezt felejtsd el
2018. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!