Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom csatlakoztatni...

Miert nem tudom csatlakoztatni a telefonomhoz a pendriveot es egyebeket?

Figyelt kérdés

Huawei Mate 10 Pro szoval OTG kepes, baratnom P9 Liteja se latja, se pendriveot se kartyaolvasoval mem kartyat, se egeret se billt.

Bedugom es nem tortenik semmi.. Engedelyezni kell valamit? Toltottem le ilyen USB Hiszt Vezérlőt de az se látja.



2018. márc. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem otg kepes..

A p8 liteom sem az.

Nemtudom pontosan az okat ,de valami olyasmi,hogy a telefonnak nincs kulon aramforrasa a kulso eszkozoknek

2018. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a videokon bogy mukodnek? Es miert irjak bizonyos oldalak hogy OTG support a mate hez?
2018. márc. 18. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is fig tortenni semmi..ez nem PC. Filekezeloben ott kellene lennie
2018. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso,,nagy hulyeseget irtal...

A legtobb,mostani telefon tamogatja ezt,,nekem meg a regi 2015os galaxy a3am is kepes volt erre...

De a Huawei/Honor sajnos szerintem pont nem.

2018. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha OTG képpes, akkor legegyszerűbben egérrel deríthető ki. Ugyanis ha egy egeret csatlakoztatsz OTG képpes eszközhöz, akkor megjelenik az egérkúrzor a kijelzőn és világít az egér optikai szenzora. Ha ezek nem történnek meg, akkor:

A) nem jó az OTG kábel/átalakító

B) nem OTG képpes a készülék.


Megj.: A Mobilarena szerint a Mate 10 Pro OTG képpes. Marad az, hogy nem jó a kábel/átalakító.

2018. márc. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso. Akkor veszek masikat.
2018. márc. 19. 05:42
 7/7 anonim ***** válasza:
#4-es talán értelmezd a választ
2018. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!