Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wish oldal: most ez tényleg...

Wish oldal: most ez tényleg ennyibe kerül?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 19. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86 % 18 értékeléssel.. Én félek. Nem ajánlom...
2018. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg ennyibe kerül. Vannak jó cuccok a wish-en, lásd: bizsuk, ruhák, kiegészítők, de az elektronika nincs köztük.

Egy elavult, ócska anyagokból összetákolt, többnyire a funkcióját betölteni képtelen vackot kapsz a képen látható termék helyett.

2018. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régebbi tipus, de használható.


A wish-t régóta használom, az ilyen termékek ténylegesen ennyibe kerülnek (+postaköltség). Többször rendeltem már okosórát is, eddig mindegyik kifogástalanul működött.

2018. márc. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár azt hozzáteszem, hogy 18 értékelés kevés....


Ilyen vásárlásoknál mindig fontos megnézni az értékeléseket. Amikor ennyire kevés van, akkor vagy szelektálják, vagy ténylegesen "gagyi". Ilyen órát is rendeltem már, de nem ettől a bolttól. 2500Ft.-ot fizettem azért szállítással együtt.


A következőben linkelt órát is rendeltem már, a bolttól, határidő előtt megérkezett, a fiam már 2 hónapja nyúzza:


[link]


u8 editiont válaszd. Sim kártyát nem tudsz belerakni, de bluetooth kapcsolattal tökéletes.


Ezt nyugodt szívvel ajánlom...

2018. márc. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hogy a feltüntetett áron megkapod.

A kérdés az, hogy mit?


1700-ért 10.1"-os tabletet nem. Csak védőfóliát rá.

2700-ért 512 GB-os memóriakártyát .... Végülis megjött, tényleg az van ráírva, egy szavam sem lehet ugye.

Még várok pár apróságot, aztán eldöntöm , hogy töröltetem-e magam.

2018. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miből élnek a kínaiak? Olcsó másolatokat eladnak az interneten, amire a sok hüly.e azt hiszi hogy eredeti és megveszi. Van amit megéri innen venni, mert tökmindegy hogy másolat vagy eredeti, de azért egy komolyabb cuccot (főleg elektronikai) nem vennék itt.
2018. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!