Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiából néztem repülőjáratot...

Indiából néztem repülőjáratot Milánóba/Londonba. Megbízható ez az oldal? Tényleg csak ennyibe kerül a jegy?

Figyelt kérdés

Elsőnek hozta ki a google, és jól felépítettnek tűnik: edreams.com

Újdelhiből Milánóba és Londonba is ugyanannyit ír jegyárnak, ugyanazzal a légitársasággal. Ez lehetséges? Szerintem km-re nem egyezik meg a kettő! 310 illetve 330 euróért találtam júniusra, ami 90-100 ezer forint körül van. Azt írja, az adó benne van, a szolgáltatási díjak nem. Azokkal együtt kb. mennyire jönne ki? Szerintem nem kérdeztem hü**ét, egyszerűen csak nem tudom milyen illetékekért/szolgáltatásokért nagyságrendileg mennyit kell fizetni, mivel soha nem utaztam még repülővel, úgyhogy a normális válaszokat megköszönöm. :)



2013. jan. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az adott áron ajánlott légitársaságok saját oldalán és megtudod. Erről az oldalról személy szerint még nem hallottam, de ugyanolyan árgyűjtőnek tűnik, mint a "nagyok", kayak.com, expedia.com, stb., bár én feleslegesnek tartom ezek használatát, ugyanúgy tudsz a társaságok oldalán is foglalni.


Ha nagyon szerencsés voltál, akkor lehet, hogy belenyúltál egy ilyen akcióba, de inkább az 500€ környéke a reális egy ilyen interkontinentális útra.

2013. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, az edreams egy ismert oldal.

Én még nem használtam, de biztos megbízható.

2013. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kilométereknek meg a jegyárnak az égvilágon semmi köze egymáshoz. Az érképzés irtó bonyolult, földi halandónak átláthatatlan.


Például, Chicago-Dublin retúrjegy business class, ötezer dollár. Seattle-Dublin retúrjegy, 3500 -- csak az a feneség hogy Chicagon keresztül... Ne próbálj ebben logikát keresni.

2013. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első válaszolónak: megnéztem jelen esetben a Finnair honlapján, ugyanarra a napra, és elvileg mindennel együtt szinte kereken 100 ezerre jönne ki. Remélem nem csak valami akció, (nem látom, hogy az lenne) mert csak a nyáron lenne esedékes az utazás.

2013. jan. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!