Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyikek a legjobb...

Szerintetek melyikek a legjobb mobiltelefon márkák?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést rengetegen fel szokták tenni a mai világban, de én mindenkitől megkérdezném hogy “neked mi a kedvenc telefon márkás és miért"??? A válaszotokban kérlek indoklást is adjatok nekem

#mobilmárkád?
2018. márc. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem márka szerint veszek mobilt, hanem modell szerint. Volt már Sony, LG, Motorola mobilom is. Jelenleg egy LG G6 szolgál, immár közel egy éve, eddig semmi nagyobb problémám nem volt a készülékkel.

Mindig részletesen (akár hetekig) utánanézek (teszt cikk, videó) egy adott mobilról, főleg ha csúcskategóriás, amit minimum 2 évig szeretnék használni.

2018. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2015 decembertől használok egy wp lumia 435-öt.

Fekete pénteken vettem 15.000forintért. Fontos volt az ára. Amire nekem kell, arra tökéletesen tudom használni. Most is a fentebb említett készülékről írok.

Remélem, még néhány évig tudom használni! Lassan akkut kell cserélni, de ezt használom Mindenre, így hamar lemeríti a világháló. Nem érzem annyira hülyének magam, hogy vagyont fizessek ilyesmiért!! Ha cserére fog szorulni, minél olcsóbbat keresek. 40.000ft a felső határ!!!

2018. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Samsung és ezen belül a csúcsmodellei és azért (most lehetne vitatkozni,de nem szeretnék),mert mindig előrébb jár,minden tekintetben a többi márkától.Pl.:a legjobb kijelző amit szoftverestől soha egyik teló nem fog megkapni.Lehet amoled kijelzőst kapni ami ugye a Samsung gyárt,de azt a szoftvert egyik sem kapja meg (hülye lenne a odaadni).Egy kis hasonlat..ez kb olyan,mint a Forma 1-ben a Ferrari nem fogja odaadni a csúcs motorokat a konkurenciának csak a ""ledobottakat"

Az első aki 10-es nano chip-et rakott a mobilba.Ott a kamera ami az S7 1.7 rekesz nyílású az S9 1.5-ről már ne is beszéljünk.

Köztudott,hogy hardver téren is a legjobb a Samsung.Lehetne még sorolni.Utánozni mindent lehet,de az eredetit nem fogják elérni egyik sem.

2018. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak Huaweit (+Honort) és a Xiaomit tudom ajánlani.
2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!