Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál lehet kérni nano...

A telenornál lehet kérni nano SIM méretű kártyát?

Figyelt kérdés
Nem látok semmit az oldalukon, csak a micro SIM-ről írnak.
2018. márc. 20. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telekomos vagyok,de itt ugy adjak,hogy egy nagy kartyaban van,es ki tudod venni 3 fele keppen (Sima,Micro,Nano) szoval gondolom ott is ugyvan..
2018. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.


A mostani, vásárolható sim kártyák univerzálisak, akkora méretet pattintasz ki belőle, amekkora a telefonba / tabletbe kell.

Ha régebbi a kártyád, kicserélik ,ha kéred. Nekem ingyen megtették ,mert meghibásodott (előfizetéses).


Lehet, hogy feltöltőkártyánál fizetni kell...

2018. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
2018. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Két éve nekem ingyen kicserélték (feltöltőkártyás voltam), régi kártyám volt.

Olyat hallottam, hogy ha a kártya régebbi mint 1 év (vagy 2 év, nem tudom pontosan) akkor lehet cserét kérni, nem tudom: ez az új kártyákra is vonatkozik -e.

2018. márc. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, hogy hibás, pl. nem tátolja el a számokat és ingyen kicserélik.
2018. márc. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Régi típusú (fekete, fehér vagy még régebbi) kártyát ingyen cserélnek. Újat (kék) csak pénzért, de ha kéred ingyen méretre vágják. Nekem is így volt. 3 éve cserélték a kártyát miniről micro-ra, most az új telóhoz már csak levágták.
2018. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!