Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Nokia 5310, 5320 vagy az LG Viewty


Fontos a jó zenelejátszás és esetleg a filmezés.


A Nokia 5310 jó zenemobil viszont elég kicsi a kijelzője meg nem tudom ,nekem túl vékony.

A Nokia 5320 se rossz, csak nekem túl műanyag.(ja és annak is kicsi a képernyője)

A Viewty-nál meg ott a hatalmas kijelző, a DivX meg minden csak nem tudom a zenével hogy boldogul.


Valaki esetleg vmi ötletet hogy meik érné meg jobban...


2008. okt. 28. 20:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az LG-t vedd meg mer nekem is az van és a hangzás ugyanolyan jó mint a nokiáé a tudása meg aztán messze felül múlja :D
2008. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék még kíváncsi, hogy az LG befogadja e a 4GB os kártyát. (Mert leírásokban 2GB-ot emlegetnek)
2008. okt. 30. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:
jo kérdés, de van egyszerű modszer is: veszel 2-vagy több 2gb-s kártyát, filmeket megvágod és kész is:)
2008. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a www.telefonguru.hu - n az összehasonlítás címszót ott összetudsz hasonlítani mobilokat.
2009. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NE VEGYÉL NOKIA 5310-ET!!!

Nagyon jó telefon, hangos, meg minden, de ha 1X elejted annak vége! Nekem is ilyen telóm van, 2X ejtettem el és be van törve a képernyője, el vannak törve az apró illyesztések, a telefon hátlapja leesik, ha teheted a wiwty-t vedd!

2009. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül egyiket sem.
2017. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!