Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos micro SD kártya javítása?

Vírusos micro SD kártya javítása?

Figyelt kérdés
Vettem egy 32 gigás SanDisc micro SD-t,és elvileg vírus lehet rajta,mert bármit másolok rá bármelyik telefonról vagy gépről (2 telefonnal,1 laptoppal és 1 asztali géppel próbáltam...) pár perc után a fájlok uuuuuuuu.uuu nevű mappákká változnak,a méretük marad változatlan,és megnyitni se tudom őket. Már ezerszer újraformáztam és mindenféle vírusirtóval kisérleteztem,de semmire se jutottam. Újraformázás után is ha rámásolok valamit akkor 10 percen belül átváltozik.

2018. márc. 23. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A vírusok a gépeiden vannak, futtass egy teljes vizsgálatot ezzel a programmal, az összes gépeden:

[link]

2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt is próbáltam már,de köszönöm.

Picit fura hogy minden gépen rajta van ez a vírus,még a telefonokon is,azért gondoltam hogy talán a kártya hibás. Illetve újratelepítettem a laptopot,formázva minden partíciót,mégis megvan a gond ugyan úgy. (Bár lehet hogy a telefon vírusos és akkor mikor belerakom az olvasóból a kártyát,akkor fertőzi meg)

Csak telefonnal nem tudom mit kezdhetnék,gyári visszaállítás gondolom nem segítene.

Illetve a régi 4 gigás kártyámnak semmi baja,ami miatt még furcsább az egész..

2018. márc. 23. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos eldobhatod, így voltam én is. Hiába kinlódtam , ki kellett cserélni.
2018. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez megvolt?windows cmd-vel kell->

[link]

2018. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ígyis újraformáztam,hátha volt egy rejtett partíció,de sajnos nem segített.
2018. márc. 24. 12:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár ezek az uuuuuuuu.uuu fájlok már nincsenek. Csak ha rámásolok 10 mappát abból 2 marad rajta,a többi eltűnik ahogy kiadja a számítógép és megnyitom a telefon fájlkezelőjével. Illetve addig minden kép jó minden mappában,utána a maradék 2 mappában a képek fele hibás,és ha visszadugom gépre akkor is hibás már a gépen,szóval nem a telefon nem tudja megnyitni.
2018. márc. 24. 12:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam hogy másolás után nem szedtem le gépről egyből és ha várok 5 percet akkor már ott se jó.

2 féle csatlakoztatás van telefonon,médiaeszközként (akkor a belső tárolót is mutatja) és USB eszközként (akkor csak a kártyát) ha USB eszközként csatlakoztatom akkor jelentkezik ez a probléma,ha médiaeszközként akkor eleve rosszul másolja át a képeket,a felső fele megvan,az alsó csak zöld vagy lila csíkos

2018. márc. 24. 13:10
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Francokat vírus. Megdöglött a kártyád.

Ha vírus lenne, akkor az a többi kártyán is ugyanezt produkálná, de mint írtad, a másik tökéletes. Gondolom ugyanazon PC-n és telefonon is. Ergo nem ezekkel van a gond. Tehát csak a kártyád marad hibaforrásként. Addog vidd vissza, amíg garanciában kicserélik...

2018. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!