Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iphone SE 2018-ban?

Megéri az iphone SE 2018-ban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 09:05
 1/8 Captain Logic ***** válasza:
48%
Meg.
2018. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2018. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked jó a mini kijelző és nembánod,hogy ennyi pénzért jobb androidos mobilt lehet venni akkor neked megéri.Egyébként meg nem.
2018. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis igen.
2018. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
72%
Én androidrol váltottam iphone se-re 37 évesen. nehéz volt az átállás, de nagyon megérte. Jó marok telefon, masszív fém és üveg, stabil rendszer, a sebességre sincs panaszom, GPS pontos gyors, az aplikációk kevésbé szeméjre szabjatól de sokkal stabilabbak, vagy fél éve nem inditottam újra. és a megjelenése sem utolsó, csak egy iphone csillogó fém keretben. mondjuk én nem játszok vele.
2018. márc. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azért én kiváncsian várom már az SE2 kiadását...
2018. márc. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 indaboy válasza:

Szia!

Én egy kis méretű, ,de tudásban nagy telefont kerestem. Az SE bejött. Az iPhone 6S tudása (2-3 eltéréssel) 5S házba csomagolva. Az 5S-hez minden kiegészítő filléres, tok, kijelzőfólia, alu keret, minden!

Tény hogy az iOS 11-re frissítéssel voltak gondok, és nem is lehetett a gyári iOS 10.*.*-ra visszalépni, de a folyamatos frissítéseknek hála most egy baromi stabil rendszer van a kicsi almán. 80 körül már tudsz venni. Mondjuk 100-120 körül meg láttam már iPhone 7-et, de ezt neked kell tudnod. Viszont ha kicsit vársz, jönni fog az SE2. Olvastam róla ezt-azt, elvileg iPhone X mintájára teli kijelzőt kap ugyan úgy a régi 5S méretű házba.

Én játszok is rajta, soha nem volt gond! Macbook is van a családban, és most tervezem iWatch vásárlását is, úgy látszik Apple hívő lettem.

Tehát szerintem megéri, a telefon tudása bőven kielégíti az átlag felhasználót, a szoftver frissítésekre még 3-4 évig biztos nem lesz gond, értékálló darab (5S még mindig 40 körül mozog).

2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg! Én most kaptam pár napja és nagyon szeretem, gyors szép képek stabil rendszer meg minden. Meg szokható a mérete! 😊
2018. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!