Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most így 2018ban egy...

Megéri most így 2018ban egy iphone 6+ Vagy esetleg egy iphone 6s?

Figyelt kérdés

Mármint nem fagy le?

És meddig bírja talpon?

Én nem túl intenzíven hasznàlom a telefonokat.

Napi 3-4 óra.

Az írásmoderátorok,inkább vegyél samsungot-mondó emberek kíméljenek!


2018. márc. 17. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy osszehasonlito video...(iphone7/6/6s) amin latszik ,hogy 6-ot mar semmikepp nem erdemes (lassu) 6s-t meg igen,az szinte hozta a 7 sebesseget
2018. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire akarod napi 3-4 órát használni. facebook, telefon, sms megy rajta, nincs vele gond.

gps van, kamera egész jó, lehet vele navigálni, fényképezni.

A rendszer stabil, ritka a fagyás.


Hátránya, hogy régebbi hardvereket tartalmaz, nem mai darab. A bővíthetősége nincs, ha betelik, nem lehet sd kártyával bővíteni. A bluetooth sem felhasználóbarát, nem lehet annyi mindenre használni, mint androidos társait. Az ára még a mai viszonylatban is magas, ezen az összegért sokkal modernebb, nagyobb tudással rendelkező androidos telefon lehet venni.


A döntés a tiéd. Ha az iphone tetszik, vedd nyugodtan meg, telefonálni, facebookozni azon is fogsz tudni.

2018. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszi szépen!

Azért nem vagyok android párti mert annó valamikor samsung galaxy s advence telóm volt.

Egy fél évet bírt ki...

Napi 2-3 esetleg 4 óráig használtam és jöttek szépen a bajai: fagyás videó szaggatása stb..

Majd vettem egy iphone 4s telefont amit szintén csak gps,telefonálás,navigáció nagy ritkán wifizni használtam.

És még én sem tudom hogyan.. de 4 évet bírt.!(és még üzemelt is volna)

Megis bántam,hogy eladtam mert akinek mondom ezt a 4 évet mind nem hiszik el.

Igazából gyakran járok céges megbeszélésekre (összeülésekre) (céges teló)ként használnám.

Ùgy döntöttem viszonylag új telefont veszek.

2018. márc. 17. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:
És ahogy ellátom az iphone 6s 6s+ minden tekintetben megfelelnek.
2018. márc. 17. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is S Advance-em volt kb 2évig bírta,fagyott,lagolt stb,majd lecseréltem S6-ra....na az már teljesen más világ volt.3év alatt 1x sem lagolt,fagyott le és az ég világon semmi lassulást nem éreztem (na jó talán 0.5-1mp lassult :) ) 2 Munkatársam kb 1éve vett Iphone 6s-et,de már panaszkodnak,hogy lassul és állandóan töltik,mert nagyon rossz az aku idő.Volt exemnek Iphone 6+ volt neki a face nagyon sokszor lefagyott.

Lehet akkor most "írásmoderátor" leszek,vagyok,de Pl egy Samsung S7-el fényévekkel jobban járnál (vízálló,vezeték nélküli töltés stb,stb) ,de még egy Huawei,Xiaomi--val is jobban járnál.

2018. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ananász1 válasza:
Nekem az van. Nagyon jól múködik és nagyon szeretem. Sokszor a csekdugós fülhallgatót jobbak is mint a sima iPhone héthez való fülhallgató. Kibír 3 óra használatot a kamerája pedig gyönyörű képeket csinál. Ha megfelelően van védve nem hajlik nem törik. Nem fagy le és még nem is lassú! Szerintem megéri! Az iPhone 7 csak annyiban különbözik tőle hogy vízálló és kemény a hátulja persze egy kicsit gyorsabb is nála dehát természetesen ez minden új telefonál előfordul. A nyolcas meg egyáltalán nem éri meg megvenni hiszen nembiztos hogy vízálló és rendkívül gyakran merül!
2018. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!