Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki sűrűn használja a...

Billbergia kérdése:

Ha valaki sűrűn használja a vibert (megtekintve az imént,2 perce,5 perce,10 perce, X perce. ) az tényleg használja is? Fizikálisan képtelennek találom.

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2018. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már megvan nyitva a viber alkalmazás és internet is van akkor elérhetőnek fogja írni.

Ha kiírja hogy x perce az az amikor internet közelben volt utoljára.

2018. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom. Mióta újra telepítettem a telomat, azóta állandóan azt írja ki, hogy megtekintve x perce, akkor is, ha egész nap egyszer nyitom meg az alkalmazást.. Azelőtt jól működött, míg nem volt újra rakva.. Emiatt sokszor kinyomom a telon a netet, hogy ne írjon elérhetőnek. Amikor rácsatlakozok a netre újra, akkor is átvált a viber állapotom online-ra, pedig meg sem nyitom..meg azt figyeltem még meg, ha üzenetet kapok viberen és csak az értesítő sávot húzom le felül, hogy megnézzem ki írt, akkor is online-ra váltok.
2018. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!