Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidnál ha beillesztek egy...

Androidnál ha beillesztek egy szöveget, miért rak elé automatikusan egy szóközt is?

Figyelt kérdés
Szerintem rohadt idegesítő, nahogy már jobban tudják hogy akarok-e rakni szóközt a beillesztett szöveg elé vagy nem. Ha akarok, akkor beírok egy szóközt és utána illesztem be a szöveget. Így meg állandóan ki kell törölnöm. Legalább egy beállítást tehettek volna erre, ha már ilyen logikátlan hülyeségeket találnak ki. Az Android 4.0-n még normálisan működött.
2018. márc. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem rak.
2018. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hány pont nullás Androidod van? Úgy próbáld hogy egy szó után beillesztesz egy másikat, ha csak egy üres területre illesztesz be akkor nem rak szóközt.
2018. márc. 25. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

SanyiAz Android 4.0-n még normálisan működött.


Most kipróbáltam, a "Sanyi" után illesztettem. "Az Android.."

2018. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban utánanéztem, és Android 5.0-tól elvileg javították. Csak én ragadtam még meg 4.2-nél bizonyos okok miatt.
2018. márc. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!