Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes matt üvegfóliát venni...

Érdemes matt üvegfóliát venni a telefon kijelzőjére vagy vagy a normál tükröződős jobb?

Figyelt kérdés
Anno a telefonomra a normál tükröződő felületű üvegfóliát raktam nem rossz kis cucc csak napsütésben hát ugye nem sok mindent látni a kijelzőmön a fényerőt meg nem akarom feltekerni mert akkor meg hamar merül a telefon.Olvasgattam a neten a matt üvegfóliáról de nagyon vegyes véleményeket olvastam,volt aki azt mondta nagyon jó napsütésben is mindent látni a kijelzőn,volt aki meg azt mondta egy szar meg a kijelző színei is szarok lettek tőle meg ilyenek.

2018. márc. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Én leszedtem még aznap mikor felrakták, nem regaált semmire a telefon, így kénytelen voltam leszedni. :(
2018. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ez a rendes edzett üveg fóliáról van szó vagy csak a hagyományos fóliáról?Mert én az edzett üvegről beszéltem.
2018. márc. 25. 21:19
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ilyenről kérdeztem amúgy

[link]


Nekem ilyen van a hagyományos fényes felületű

[link]

2018. márc. 25. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendelj egyet, nagy bajod nem lesz tőle, de nekem se vált be.
2018. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, igen ilyen volt, ilyen matt. Nagy csalódás.
2018. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor marad fent a fényes üvegfólia,csak az a szar ha felveszem kint a fényerőt napsütésben meg jobban merül az akkumulátor.
2018. márc. 27. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Fényerő tekintetében nincs különbség.

Ha a tükröződés zavar, viselj polárszűrős szemüveget.

2018. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 12:56


Nos nem a fényerő a gondom hanem ha tükröződik a felület akkor nem látom mi van a kijelzőn és ezért gondoltam mivel a matt nem tükröződik elméletileg azonos fényerőn jobban látható lenne.

2018. márc. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!