Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon probléma,...

Samsung telefon probléma, memória probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tehát Egy Samsung A5 2016 mobiltelefonnal rendelkezem és az elmúlt 3 hónapban a telefon memóriája elkezdett egyszerűen megtelni ugy hogy nem töltöttem le semmit és a fenkepeim is a memoria kartyára mennek. Mostmár oda jutottam hogy mjndig kitörlök valmit hogy működjön a telefon. És már próbáltam a gyári visszálítás semmit nem segitett par napig jo aztan megint tele van a memóriaA telefon masfél éves.És másoktol is hallottam hogy telik be a memoriajuk. Valaki tud adni valami tanacsot? esetleg valaki jart mar így? a valaszokat előre is köszönöm

2018. márc. 25. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi RAM van benne?

Ha 2 vagy kevesebb akkor nem tudsz neki mit csinálni.

2018. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 ram. miért nem ?
2018. márc. 25. 22:35
 3/3 anonim válasza:

Sajnos Samsungra vàltottam,de nagyon negbàntam!!!!!


Szídtàk,de nekem tökèletesen megfelelelt a Windowsos Lumia 640 LTE

Mert senmi problèmàm nem volt tàrhely ügybben.


Viszont ezzel a szutyok Samsung J5 telefonnal folyton problèma van.

Hiàba sd kàrtya,32gb szart sem èr.

Mert jàtèkok ès appok telepítèsèt nem engedi kevès tàrhely miatt. Ellenben a Lumiàra vígan feltelepítettem jàtèkokat ès appokat anèlkül,hogy hisztizett volna a kevès tàrhely miatt.


Le a Samsunggal!

2018. márc. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!