Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki telefonja viselkedett...

Valaki telefonja viselkedett már így?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 1 hónapja vettem egy PRESTIGIO márkájú okostelefont. Akkor még minden rendben volt, mára viszont úgy, hogy 20 kép van rajta és 4 általam letöltött alkalmazás (a többi alapból rajta volt) nem képes több fotó elkészítésére! 1 hete még 233 kép készítésére volt alkalmas és ez egyre csökken!

Mi lehet ez?



2017. jan. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sd kártyát tettél bele?
2017. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden okostelefon a kamera beállításai alapján felkészül, hogy kb. mekkora helyet foglalna a kép, és ha már nincs hozzá elég hely a memóriában, akkor nem engedi ellőni! Lehet, hogy elég kicsi hozzá a szabad memória, microSD kártya meg nincs benne, és azért!
2017. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Telefont kellett volna venned!
2017. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan típust nem írtál, de rákerestem ezekre a telókra, és látok itt olyat is aminek 4 gb a belső memóriája vagy 8! ha 4gb van neki akkor csoda hogy tudsz egyáltalán egy képet is tárolni rajt, de a 8 is rohadt kevés! 32gbos memória alatt nem szabad telefont venni, nekem is az van! szinte nincs rajt semmi max 20 kép meg 3-4 alkalmazás amit én töltöttem le és nem volt rajt, de így is már csak 17gb memóra szabad
2017. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!