Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 (64 GB) vagy iPhone...

IPhone 6 (64 GB) vagy iPhone 6s (16 GB)? Melyik éri meg jobban? (Részletek lent⬇)

Figyelt kérdés

Melyik érné meg jobban?

Kérlek érveket is mondjatok!



2018. márc. 26. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
16 GB elég kevésnek mondanám, de minden rajtad, illetve a szokásaidon múlik. Ha szinte alig használsz appokat, főleg játékokat, nem fotózol-videózol sokat, akkor elég lehet a 16GB. Nekem biztos kevés lenne a 16 GB, de van akinek még a 8GB is bőven sok.
2018. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 6s fényévekkel jobb a 6nál. 16 gb viszont elég kevés. 6ot én semmiképp sem vennék. Szóval 6s. Persze csak ha elég neked a 16 gb. Nem tudom mire akarod használni. Messengerre, zenehallgatásra, fotózásra(ha feltöltöd felhőbe) szükösen, de talán elég a 16 gb./bár sztem javallottab a min 32-es/

ha nem elég, akkor 64gb-os se

2018. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj már a 6s is koros, persze teljesen használható meg minden, de 1,5 évnél több nincs benne, aztán érezhetően lassulni fog. 16 giga meg nagyon kevés, pár app, zene, meg néha videózol vagy fotózol aztán elfogyott a hely.

iPhone 7 a legjobb vétel, jó áron ki lehet fogni garanciásokat, de ha nem szánsz annyit rá, inkább nézz valami android-ot.

2018. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!