Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Xiaomi telefonokról? Árhoz képest a leírások alapján elég sokat tudnak de ezt meg is tudják mutatni?

Figyelt kérdés
Nem lassul be pár hónap után sem?
2018. márc. 27. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Idővel minden telefon belassul ugyanúgy,mint a windows is a számítógépen.
2018. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lassul jobban mint mas, nyilvan az idovel kezd elhasznalodni a hardver. En alapvetoen meg vagyok elegedve az enyemmel.
2018. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt több.


Most egy Xiaomi note 4-et használok.


Teljesen jó telefon, hozza az apple vagy Samsung szintet, 3-ad annyi pénzért.

2018. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Most hogy Samsung J5, J7 egész megfizethető áru prémium anyagból összerakott készülék lett nincs értelme Xiaomit venni alsóbb kategóriában sem, felsőbb kategóriája meg ugyanannyi mint egy S6, vagy S7.


Nem rossz készülék, de nem véletlen, hogy gazdagabb országokban szinte csak Apple és Samsung telefonokat vesznek.

2018. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
#3.Melyik Samsung szintjét hozza?Talán egy 5-6évesét!Mind anyagminőségben,mind tudásban,kijelző stb,stb... sokkal jobb pl. egy középkategóriás Samsung A8.
2018. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem sokkal.


okas, jobb az Apple vagy a Samsung, nekem van minden, Iphone 6-os, vagy van egy Samsung s7-esem is.


Na és amit most használok az egy Xiaomi Note 4, és szerintem minőségben ezek majdnem egy szinten vannak.


Ja és a Xiaomi-ban a ram 4 Gb, a rom 64 GB, míg a Samsung s7-es csak 32 Gb-os, mondjuk a ram az abban is 4 Gb.

2018. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék vitát generálni, csak a személyes tapasztalataimat írnám le.


Szóval, van a családban Samsung és Xiaomi is, egy A5 2017 illetve egy Redmi 4x. Két dolgot tudok megemlíteni, amiben számottevően jobb a Samsung a Xiaomi-nál: az egyik a kijelző, a másik a kamera. Irhatnám még a processzort is, mert papíron tényleg erősebb, de a gyakorlatban ez nem igazán mutatkozik meg, csak minimális sebességkülönbség van a két telefon között. Tárhely ugyanannyi, RAM ugyanannyi, akku/üzemidő tekintetében pedig a Xiaomi a jobb. Nem szidom a Samsungot, csak leírtam a tényeket és azt már csak halkan teszem hozzá, hogy a Samsung majdnem kétszer annyiba kerül. Kétségkívül jó telefon az A5, jobb, mint az én 4x-em, de annyival nem, mint amennyivel drágább. De ez csak az én véleményem...

2018. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. márc. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!