Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál dolgozó, válaszolna...

Telenornál dolgozó, válaszolna nekem egy kérdésre?

Figyelt kérdés
Hiába várom a visszahívást,és emailt.Sim kártyával kapcsolatos a kérdésem.
2018. márc. 29. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs itt, azok dolgoznak. Munka időn kivűl pedig tilos szakmai dolgokról felvilágositást adni.

Hivjak őket.

2018. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha felhívod az ügyfélszolgálatot akkor pont tudsz velük beszélni.
2018. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, képzeld,volt már Telekomos kérdésem, és egy kedves dolgozó segített nekem ,privátban is.Lehet épp szabin is..

Úgyhogy köszi a hasznos hozzászólásodat.

2018. márc. 29. 11:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom hívni, mert ők igérték h visszahívnak.

Ha nem tudtok érdemben válaszolni, ne írjatok, köszönöm...

2018. márc. 29. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ingyenesen hívhatod őket.
2018. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem jobban jársz ha nem hívnak en egyszer rendeltem tőlük mobilt es felhivtak adat egyeztetés céljából. A nevemen kívül az összes adatot elirta pedig érthetően mondtam neki ha valamit nem ertett többször is elmondtam es mégis elirt majdnem mindent. Ezért a futár nem adta át visszavitte nekik hogy nem egyeznek az adatok. Ezek a barmok erre meg felhivnak hogy en miért nem vettem át a telefont:D
2018. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd ha sokáig nem hívnak akkor elfelejtették. Amilyen embereket ott alkalmaznak en mar semmin sem csodálkoznék.
2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!