Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonomon ha hangszór...

Az okostelefonomon ha hangszórón (JBL go) vagy ha a saját hangszóróján megy zene random halkabb és hangosabb lesz. Valaki segit?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a baja.. de elég zavaró.. (Samsung galaxy j3 2016)

Ezen kivül csak dicsérni tudom!

12L



2018. márc. 29. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben a zene lejátszása közben (ugyanaz a zeneszám alatt) van a gond, akkor sok mindent nem tudsz tenni. A lejátszó programodat állítsd vissza alapbeállításokra. A legtöbb esetben megoldja a problémát.


Másik gépen is játszd le a számot, hogy ott is van-e "random" hangerő változás. Amennyiben ott is tapasztalod, akkor a zenefájl-t kell valahonnan újra letölteni.


Lehet hardveres hiba is, de ez ritka. végső esetben érdemes lenne a szarvíznek jelezni ezt a problémát.


Az interneten nem írnak ilyen hibáról, úgyhogy nem tervezési/összeállítási gond, hanem egyedi. Lehet, hogy egy másik lejátszó programmal megszűnik a gond.

2018. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ha Youtubeon is kapcsolok akkor is ezt csinálja.. a JBL hangszórómmal nincs gond, teszteltük..
2018. márc. 30. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy végső próba....


A készüléket alapra, vagyis gyári állapotba kellene rakni, majd utána kipróbálni. Lehetséges, hogy valami program zavarhat be, amelyik mostanában frissült.


Ha ezután is gondban van a lejátszással, akkor sajnos csak a szervízt tudom ajánlani, ahol a hang-modult leellenőrzik. Lehetséges, hogy ott van meghibásodás.

2018. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tesztelgettem jól odafigyelve.. és kiderült:

-Saját hangsz. nem változik a hang

-viszont hangszórón (vezetékesen és bluetoothoson is) változik...

2018. márc. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!