Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mall.hu mennyire megbízható?

Mall.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni onnan egy Iphone 7 et, szerintetek megbízható bolt?
2018. márc. 29. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi hazai nyitásuk óta vásárolunk tőlük, átlagosan 2 havonta. Apróságoktól kezdve oled tévéig. Mindig elégedettséggel. Eddig semmi érdemleges problémánk nem volt.

Amikor a hatóság bezárta őket, épp aznap mentünk átvenni termékeket (25 ezer Ft értékben). Sajnos lepattantam a bejárati ajtóról, másokkal együtt. Ki volt írva átmeneti műszaki hiba miatt zárva. A sajtóban olvastam két órával később, mi történt. Kicsit izgultunk, mi lesz az előre kifizetett termékkel, ill. a pénzünkkel. Legmérgesebbek azért voltunk, mert a hatóság evvel kapcsolatban semmit nem nyilatkozott a sajtónak, tehát nem üzent a vásárlóknak. :-(

E-mailben a Mall vezetője körlevelet küldött, hogy amint rendeződnek a dolgok, jelentkeznek.

Visszakaptuk a befizetett pénzt, mert nem tartottunk igényt a termékre, addigra megvettük máshol. Kaptunk egy kedvezményes kupont a kellemetlenségért.

Azóta továbbra is többször vásároltuk a Mall.hu oldalon, de előre nem fizetünk egy webshopban sem, csak átvételnél.

Tőlük eddig csak személyes átvétellel vásároltunk, mert nincs messze az üzlet. A kiszállítással velük kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.


Más internetes webshop-ból is szoktunk vásárolni. Egyre többször! Házhoz szállítással is, posta pontra küldéssel, postán maradó csomaggal is (mivel egy posta mellett lakunk). Egyedül a DPD szállítással vannak problémáink! (velük szállíttat pl. a edigital azaz Extreme Digital, így onnan kizárólag személyes átvétellel merünk rendelni)

A UPS szállító már csukott szemmel is idetalál hozzánk. :-) Velük küldeni is szoktunk, de a postával (MPL) is megvagyunk elégedve.

A Foxpost-ot is nagyon jónak tatjuk, mint szállítót, feladóként és kézbesítettként is.

2018. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintam is megbízható, még soha nem volt problémám velük.
2018. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megrendeltem az Iphonet.
2018. márc. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!