Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért Homályos minden android...

Miért Homályos minden android alkalmazás?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s6 a telefon, és egyik óráról a másikra, minden játék, és alkalmazás olyan szinten homályos hogy nem látni semmit, minden más jó s telefonon.. Tiszta a kép.. Csináltam gyári beállítást is már, és úgy sem volt jó.. Mitől lehet?

2018. márc. 30. 23:39
 1/7 anonim válasza:
Szia! Tegnap este óta ugyanez a próbléma😕szintén S6.Minden műkődik csak a játékok nem.Samsung S7,J3 -nál nincs ilyen gond
2018. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm, nálam is tegnap jelentkezett
2018. márc. 31. 10:00
 3/7 anonim válasza:
Alkalmazások-alkalmazáskezelő-egyebek menüben rendszeralkalmazások megjelenítése-game service(vagy game optimalization service)-jobb felül egyebek és frissítés eltávolítása.Nekem most működik minden játék😃
2018. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahhhhaaa, egyenlőre jó!! Talán valami rosszul el sült frissítés?
2018. márc. 31. 12:56
 5/7 anonim válasza:
Lehet,hogy rosszul sikerült frissítés😃😃😃nagyon rosszul.Remélem több ilyen gond nem lesz
2018. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem sem igazából, a telefon anyámé... Tegnap este óta nyúzott csináljak már valamit, mert a bizonyos játékon nem tudja be gyűjteni az ünnepi akciókat...ah...😆😆 próbáltam másik telon én is.. S8.. Nokia... Stb.. Mindegyiken ment.. S6 nem.. De úgy néz ki ez be vált
2018. márc. 31. 15:00
 7/7 anonim válasza:
Ugyanez a problema S6 edge telefonnal.Eltavolitottam a frissiteseket es jo lett.
2018. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!