Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kihangosítására az...

Tmocil kérdése:

Telefon kihangosítására az autóban milyen lehetőségek vannak az autó hangszorójára?

Figyelt kérdés
youtube videókat, gps-t, telefon beszélgetéseket, trafic huntert szeretnék elsősorban. az autóban kezettás rádió és szivargyujtós töltő van csak. sem usb, sem aux nincs.

2018. ápr. 1. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Kazetta adapter.

[link]

2. FM transzmitter

[link]

2018. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
transmitterre gondoltam én is, de nem tudom, hogy melyik jó ezekre a progikra. először xiaomi roidmi 3s-re gondoltam, de mintha az csak mp3 zene lejátszására lenne jó meg töltésre. Ha a gyerekeknek youtub-on mesét vagy filmet indítok, azt is kihangosítja? és a bejövő hívásokat is? Töltő funkció is kéne bele. Melyiket ajánljátok?
2018. ápr. 1. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom, hogy melyik jó ezekre a progikra"


Nem értelek.

Arra való, hogy a készüléken megszólaló hang, ami normál esetben a fülhallgatón át hallható, azt átküldje az autós magnódra.

2018. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Töltő funkció is kéne bele. "

Akkor olyat vegyél.

2018. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem csak bizonyos formátumokat (pl mp3) küld az autó hifijére? Bocs az értetlenkedésekért, de nem tudtam. azt hittem, hogy van köztük olyan, ami csak előre a telóra töltött mp3-akat ismeri fel. de ezek szerint bármelyiket megrendelhetem. Köszi a válaszokat
2018. ápr. 1. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor nem csak bizonyos formátumokat (pl mp3) küld az autó hifijére?"


Valószínűleg azzal kevered, hogy van olyan készülék is, ami önállóan képea lejátszani audio fájlokat.

Van olyan is, meg van olyan is ami a fülhallgató csatlakozóval összekötve továbbítja a hanganyagot, illetve van ami mindkettőre alkalmas.

Amin USB aljzat van, az pendriveról is tud lejátszást a telefon nélkül, de onnan akár a telefon is tölthető.

Válassz kedvedre.

2018. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt az eladóktól kérdezhetsz is ha az eladó portékákkal kapcsolatosan valami nem világos:

[link]

2018. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!