Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Media marktban vett Samsung...

Media marktban vett Samsung galaxy a5 2017 telefonhoz tartozó töltőre érvényes a garancia?

Figyelt kérdés

Épp most romlott el. Otthon vannak a telefon papírjai.

Semmilyen konnektorban nem működik. Laptop USB-be dugva teljesítményimpulzust jelez a laptop.

Reggel még tökéletesen működött.

Ha van rá garancia, adnak a csere idejére cseretöltőt?

A Samsung nem szart gyárt, csak én vagyok ilyen szerencsés, vagy másnak is rakoncátlankodnak a samsung töltők?

Csak egy igen nem is elég, és legyetek szívesek minél előbb valaszolni, mert akkor még veszek hazafele újat ha nincs garancia.

1 hónapja van meg a telefon.



2018. ápr. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész,papirokkal mindennel együtt és megkérdezed. Vagy facebook oldalukon érdeklődsz
2018. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön egy töltőt, vagy próbáld ki valaki máséval előbb.
2018. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb akkura és töltőre 1/2 évet vállalnak csak, de volt olyan is, hogy minden tartozékra 1 éves jótállás volt. a garancia-papíron le kell lennie írva, hogy mennyi garanciát adtak az egyes részegységekre (telefon töltő+kábel akku.)


Amennyibe a papíron annyi van, hogy a telefonra 1 év a jótállás, akkor az a töltőre és az akkura is vonatkozik. Ha külön jelzik, akkor a jelzett idő az érvényes....

2018. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudok olvasni papírt, azért itt tettem fel a kérdést mert a papír otthon van, én pedig nem. HA nincs rá garancia akkor már veszek is hazafelé egy töltőt, ha viszont van akkor nem.


Nincs más type c kábel amit ki tudnék próbálni.


Szerintem is van rá garancia,csak előfordul hogy tartozékokra nem adnak.


Samsung oldalán a telefonról írnak garanciát, külön nem térnek ki a tartozékokra.


Media markt oldalán ugyanez.

2018. ápr. 1. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan Samsung Exp. Store-ban vásároltam, de ott azt mondták, hogy telefonra 2 év, minden másra, ami dobozban van 1 év. Szóval gondolom a media markt-ban is ez a szabály, de ha lepattintanak, akkor elviheted egy ilyen Samsung Experience Store-ba is a terméket... már ha van van a közeledben.
2018. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy eredeti Samsung töltő nem olyan olcsó a MediaMarktban.Az után gyártott is 5.000-6.000 Forintba kerül.
2018. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!