Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új iphone 6s jó választás...

Egy új iphone 6s jó választás még?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s6 edge-m van, harmadik éve nyúzom, szegény nem hiszem hogy sokáig bírja még. Mindenki az iphone-t javasolta eddig, de a 7-ben zavar hogy nincs jack csatlakozó, az újak meg nem a kis pályakezdő fizumhoz valók :D

Az elsődleges cél hogy legalább 1 évig stabilan jól működjön, ne akadozzon-haldokoljon (olyat most is tudok). Nyilván ha tovább bírja az sem baj, de nem reális hogy kifejezetten drágább telefont tudjak venni 1 éven belül.

Köszi mindenkinek!



2018. ápr. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Na figyelj én decemberben vettem egy sima 6-ot, 32 Gb-os, szerintem még az is jó vétel.


Lesz rá ios 12. a 6s-re meg biztos lesz mondjuk ios 13 is.


De amúgy jobb lenne persze a 6s, mert ott volt egy váltás, abban már 2 GB a ram.


A sima 6-ban csak 1 Gb.

2018. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén decemberben vettem 6S-t, imádom, jó választás volt. Nekem megérte.
2018. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 6s teljesen jó telefon, de hardverként a s6 sem rossz, sokkal jobb pl. a képernyője (1440 x 2560 amoled vs. 750 x 1334 ips, S6 vékonyabb, alíg hosszabb és szélesebb, de jóval nagyobb képernyő, könnyebb...) Egy aksicserét megérne. Én pl. 2 évesen azért szeretem a telefonokat, mert akkor már nem óvom minden karctól, mondván, hogy úgyis hamar lecserélem.


A Samsungok hardverként jobbak, az IOS-től jobbak csak az Iphone-ok.

2018. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Én helyedben maradnék a Samsungnál.Egy S7edge jobb választás,mint az Iphone 6s!Alapban sokkal több extrát kínál az S7,mint az Iphone 6s.Pl:

-Vezeték nélküli töltés.

-Szebb,nagyobb SuperAmoled kijelző.

-Jobb kamera.

-Ip 68 (teljesen víz és por álló).

-Allways on Display.

-Rengeteg testreszabhatóság.

-Jobb akku idő.

-Bővíthető memória.

-Nincs szoftveres lassítás.

Az Iphone 6s-ről gyakorlatilag semmi extrát nem tudok mondani,de majd erre az Iphone tulajok válaszolnak.

2018. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó telefon, nagyon mellényúlni nem tudsz egyikkel sem. S7 üzemideje biztosan jobb, talán a kamerája is. 16 gigásat ne vegyél iPhone-ból, mert szinte a semmitől megtelik.
2018. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!