Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet átrakni az...

Hogyan lehet átrakni az alkalmazásokat a belső tárhelyről az sd kártyára?

Figyelt kérdés

Android 7.0 (Huawei p9 lite)


Mindenhol kerestem már, de egyszerűen nem találom. A régebbi android verzióknál még át tudtam rakni, de ott nem találom ahol eddig lehetett.

Próbáltam azt is, hogy átállítottam az alapértelmezett tárhelyet az sd kártyára, és újból letöltöttem az appokat, de így is a belső tárhelyre menti.

A belső tárhelyem tele van, az sd kártyám meg szinte üres.


Előre is köszi a segítséget! :)



2018. ápr. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazan lehet.

Vannak alternativ modszerek,,talan at is fogod tudni tenni valahogy,de amint lehetosege lesz ra a telefonnak ujra a belso tarhelyet fogja hasznalni...

Mondjuk arra kivancsi vagyok hogy toltottel meg 16Gb-t (ha joltudom 16Gb-s) alkalmazasokkal ,mig nekem 70 korul van rajta (kb 10-et hasznalok) es van 3Gb helyem😃

2018. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eléggé korlátozott már, nem igazán lehet SD-re appokat se telepíteni, se átrakni. Ha valamit át is rak, akkor is csak egy részét rakja át, a többi a telefonon marad.
2018. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat!


Igen, 16GB-os, és nekem nincs rajta annyi alkalmazás mint neked, de amik rajta vannak azok azért sok helyet foglalnak. Meg nem csak az alkalmazások vannak rajta, hanem például a firmware is, ami kapásból 5,5 GB. Meg vannak még rajta képek, videók, meg egyéb dokumentumok is. Most elkezdtem ezeket átpakolgatni az sd kártyára, ezzel is nyerek egy kis helyet. De azért szerintem elég bosszantó, hogy nem lehet átrakni :/

2018. ápr. 2. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!