Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy használt...

Mennyit ér egy használt Huawei P9 Lite (2016)?

Figyelt kérdés
El szeretném adni, mert a helyét már átvette egy Honor V10. Gyakorlatilag tökéletes állapotban van, csak a jobb felső sarkán van egy kis sérülés, de nem életbe vágó.

2018. ápr. 3. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ugy vesszük nem sokat, mivel ez egy középkategóriás teló, meg hát gondolom lassult is azóta meg használt , én max egy 20-30 között adnák érte , de ez már a plafon. Depoba kevesebbet adnának érte mert ők többért adják el. De nézz jofogáson árakat . és adj valami reális árat a telóért. Xbox 360 e t adtam el 20 ezerért mert csak ennyit ér. nem 40 et amennyiért árulják a birkák
2018. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyit ér amennyiért el tudod passzolni.

Tedd fel valamennyiért, ha nem viszik, akkor engedsz az árból.

2018. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30k-ért tedd fel, ha türelmes vagy. Ha nem megy, lejjebb engeded.
2018. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, én is nagyjából 30-ra tippeltem.
2018. ápr. 3. 19:42
 5/5 61karcsi válasza:
én 46-ért vettem egy új 2017-et 1 hónapja 1 év garival. Én használtan gar nélkül nem adnék 20-nál többet érte. De próba szerencse.
2018. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!