Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses telefont...

Mondmeg miaz kérdése:

Ha előfizetéses telefont szeretnék venni, például 2 év hűséggel akkor milyen feltételeknek kell teljesülnie?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy kell e munkvaviszony, stb (Telenor)

2018. ápr. 4. 12:18
 1/6 Libers Pertz válasza:
Úgy emlékszem, hogy nem kérnek ilyesmit. Mondjuk már egy ideje csak újra kötögetem így nem vagyok teljesen biztos benne.
2018. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kell ott helyben fizetni valamennyit vagy majd számlázáskor?
2018. ápr. 4. 12:26
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Telenor oldalán minden fent van. Annál pontosabbat senki nem fog itt mondani.
2018. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell munkaviszony. Viszont új előfizetőnként nem fogod 0 Ft-ért megkapni. Előleget kell befizetni ami akár a 100 ezret is megugorhatja, attól függ milyen telefon. 0 Ft-ért általában csak több éve meglévő, számlákat mindig időben befizető ügyfelek kapnak telefont.
2018. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A telenor oldalán nem találtam meg a feltételeit sajnos azért fordultam az oldalhoz
2018. ápr. 4. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyi ig., lakcímkártya, két rezsicsekk kell majd. Ha utóbbi nincs, bankszámlakivonat és munkáltatói is jöhet, de,alapjáraton nem kell. 0 Ft kezdőrészletért is kaphatsz telefont, de csak régi típust. Ja, az előfizetés drágább lesz és azon felül kell fizetni a törlesztőt. Röviden: nem éri meg mobilt venni részletre szoltáltatótól. Nézz körbe az alternatív mobilszolgáltatóknál is, kérj egyedi ajánlatot: Netfone, UPC Mobil. Korrektebb az árazás. Használd ki, hogy már 5 mobilszolgáltató versenyez érted a piacon.
2018. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!