Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akksihiba? Vaku használatakor...

Akksihiba? Vaku használatakor kikapcsol?

Figyelt kérdés

Telefonom sokszor lefagy,kilép a menüből,kikapcsol csak úgy.Vaku használatakor szintén kikapcsol.Ez lehet aksihiba?Vagy mire tippeltek?

Garanciás telefon aminek 2hét múlva lejár a garanciája.Azt mondták a szervízben,hogy aksihibája van amire nem terjed ki a garancia.Nem lehet hogy csak az időt húzzák?


2018. ápr. 5. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
De add be és arról papirod legyen , majd kiderül hogy van e garancia az akksira.
2018. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól még beviszed és megnézeted.

Attól hogy közben lejár a garancia, nem kell megijedni. Sőt, ha cserélnek benne valamit, annak a javítására további garancia érvényes. Akkor is ha nem akarják, ez törvény.

2018. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már volt a szerizben a telefon.Ott mondták ezt.És akksira már nincs garanncia.Viszont kicseréltük itthon a párom telójából az akksit.Ugyan úgy ezzel az akksival is kikapcsol stb.Erre rám akartak sózni 5000ft-ért egy másik akksit.Szóval nem az akksi a probléma ez már biztos.Kötelesek megnézni a telefont mégegyszer?
2018. ápr. 7. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kötelesek megnézni a telefont mégegyszer?"


A megnézés alatt mit értesz?

Amikor bevitted, megtekintés alapján ezt a diagnózist állapították meg?

Lett felvéve jegyzőkönyv a panaszodról?

Vagy csak így zajlott?

-Csókolom, szar a telóm.

-Mutasd, hmmm... szar az akku, arra nincs gari, húzzál haza.

-Oké, csókolom.


Ha nem így volt, hanem felvették javításra, kaptál róla papírt, akkor ugyanazzal visszamész hogy kipróbáltad egy jó akkuval és mégis fennáll a korábbi jelenség. Ezt is leíratod, ha másként nem megy akkor a panaszkönyvbe, mint a helyszínen el nem intézett problémát. A szó elszáll, a garancia is, ha hagyod magad. A garanciaidő hiába jár le, ha a probléma még a garanciaidő alatt keletkezett és te időben jelzed dokumentált módon.


Én fényképezőhöz vettem plusz 3 év garit. Ugyanígy romlott el 2 héttel a lejárat előtt. Azonnal email-t írtam és telefonáltam is. 3 nap múlva kaptam választ. Azt, hogy dobjam be egy szervizbe ami legközelebb esik hozzám, kérek árajánlatot és küldjem el nekik. Vagy javítás, vagy pénz visszaadás lesz. Javítás lett, a lóvét meg utalták 3 napon belül.

2018. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!