Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 Plus vagy Iphone X...

Iphone 8 Plus vagy Iphone X vagy Huawei P20 Pro -t vegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék Iphont venni mert nagyon tetszenek de sajnos eddig még nem voltam elég "bátor" váltani most meg egyszerűen nem tudok dönteni és ezért szeretném kikérni a véleményeteket.


Az Iphone 8 plus tetszik kinézetre a legjobban szóval igazából közte és a P20 pro között vacillálok de az X-et sem vetném el mert jó telefon de nekem ez a face ID-s dolog nem tetszik viszont meg tudnám szokni.


Az ár igazából most nem igazán szempont mert azt szeretném hogy jó telefonom legyen és ne az döntsön, hogy ez olcsóbb sajna ebből is megjöttem már eddig Sony Xperia M5 öm volt de csalódásnak éltem meg 2 év után szinte haldoklik a kezeim között pedig nem volt extrémebb használatnak kitéve folyamat omlanak össze rajta az alkalmazások hiába frissítek rajta bármit szóval androidot már kezdem unni nagyon. Sok ismerősömnek van iphonja és amelyik normálisan bánik vele annak akár már lehet hogy 4-5 éve is jól üzemel és ez számomra nagyon vonzó :D


Viszont igaz hogy az Xperia M5 még nem a csúcs kategória így nem temethetem el az androidot ezért is vettem számba a Huaweit és most ez a legjobb telefonjuk ami kinézetre nagyon bejön de úgy is toklesz rajta szóval nem sokat számít. Viszont elvileg a kamerája megüti az iphone szintjét.


Samsung megint csak felejtős :D


Fő szempont most számomra az a kamera és hogy minél tovább bírja.



2018. ápr. 5. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Huawei P20 pro
2018. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg valami indoklás tudnál mondani?
2018. ápr. 5. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

iPhone 8 plusz

Menj be egy üzletbe és fogd kézbe a huaweit és az iPhone-t. Én a huaweit nem érzem prémiumnak.

2018. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy órája jött meg a Huawei P20, így sokat még nem tudok róla mondani, de szerintem jóban leszünk. 😁 Igaz ez sima, nem a pro. A P20 pro-val max az iPhone x veszi fel a versenyt, a 8 plus nem, bár M5-ről az is előrelépés. Az x annyira túl van árazva, hogy szóba se jöhetett, elvi okokból sem adok annyit telefonért, pedig volt iPhone-om és szerettem. De a P9 után (az van most) adta magát az Android. Az S9-en vaciláltam még, de végül P20 lett, bevált a Huawei. :)
2018. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!