Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A . Sis kiterjesztésű fájlt...

A . Sis kiterjesztésű fájlt fel lehet telepíteni a mobilra?

Figyelt kérdés
A barátomnak jövőhéten lsz meg a Nokia 5230-as telefonja és szedek le neki játékokat. Kétféle kiterjesztésűek vannak .jar és .sis. Vhol azt olvastam,hogy a sis-t át kell simán nevezni,de hol azt írják,hogy a sis-t is csak simán fel lehet telepíteni.. akkor hogyis van ez?
2010. jún. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

.sis az symbianos telefonokra való( általába nokiák)


nagyon sok .jar sem jo samsung s5230-ra

2010. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jovanny ***** válasza:
A .sis a Symbian kiterjesztése, nem fog felmenni s5230ra. A .jar-ok nekem viszont simán felmennek.
2010. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hahóóóóó... Nem samsungról beszélek,hanem NOKIA 5230! Ez Symbianos teló,szóval nem értem miért írjátok ezt:S Légyszi vki válaszoljon máár:(
2010. jún. 12. 10:30
 4/6 anonim válasza:

Amit irnak amugy igaz.. nem tom miért nem érted?

tényleg elbaszták h samsungra gondoltak.. de miveél te is tudod h ssymbianos lefüzheted volna az igazságot..

Azért némelyik sys-t csak törés után megy fel.. De ezt ide se irtam..

2010. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én azt nem tudom,hogy az egy telepítő fájl-e a .sis! Pont ezért kérdeztem. Nem basztam le őket,de azzal nem tudtak sajnos segíteni,hogy azzal kapcsolatban írtak. Igen,annyit tudok,hogy symbianos (ami után szintén utána kellett néznem,mert azt se tudtam az micsoda:S),de azt nem,hogy a .sis az micsoda,ezért kérdeztem. De mind1,kár volt beírnom:(
2010. jún. 12. 18:43
 6/6 anonim válasza:
Szia sis és sisx kiterjesztésű fájlok valók symbianra, nem kell átnevezni felmásolod a telefonra és futtatod. Még arra figyelj hogy S9v5 re irt alkalmazásokat akarj telepíteni, az van az éritőképernyősre
2010. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!