Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Iphone X vagy Iphone 8 plus, esetleg Iphone8?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, beéred-e azzal, hogy nem az új csúcskészülék tulajdonosa vagy. Sok mindenben egyezik a 2 (3) telefon, a főbb különbségeket az oled kijelzőben, a FaceID- ban és természetesen az új dizájnban találod. El kell döntened, megérik-e neked ezek a dolgok azt az egyébként nem kevés plusz pénzt. Egyébként az említett telefonok még jópár évig állni fogják a sarat, ettől nem kell félni. :) Tehát a technofílebb fajtának a(z) X, de ha nem érdekelnek a nagyobb újdonságok és/vagy szűkösebb a keret, egy 8-as-nak is boldog tulaja leszel.
2018. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima 8, a plussos tul nagy nekem, az x-bej meg nem tetszik az oled kijelzo. (mai napig sok hibajuk van ezeknek a kijelzoknek, 5ev es vagy megoldjak vagy ki fog halni..)
2018. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Most 7 plusom van, részletre hoznám ki ezt is a szolgáltatótól. Tetszik mindkettő, csak ha X-et hozok ki, nek fogok-e befürödni vele. A 7 plus előtt Samsung Galaxy S szériás telefonjaim voltak, szerettem az Androidot is és az Ios-t is
2018. ápr. 7. 03:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a bajuk az Oled kijelzőknek??
2018. ápr. 7. 03:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

7 Plusról nincs értelme váltani 8 Plusra. Nem ad annyi pluszt, mint amennyi az árkülönbség. Szerintem, ha mindenképp cserélni akarod a 7 Plust akkor X-et vegyél.

De, ha nem sürgős én a helyedben megvárnám az őszt és megnézném mit sikerül nekik alkotni idén telefonok terén.

2018. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
33%
Egyiket sem, főleg nem részletre...
2018. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az OLED kijelzővel kapcsolatban a beégés dolog a gondja. Ha sokáig hagysz egy képet a telefonon akkor halványan (vagy ha még tovább úgy hagyod, akkor jobban) megmarad az a kép az aktuális mellett, vagy nem is tudom hogyan magyarázzam. A lényeg, hogy ehhez elég sokáig kell úgy maradnia, gyakorlatilag több 10 óra. De keress rá, hogy OLED beégés.
2018. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen a beégés, meg nekem olyan rozsaszines az ips-hez kepest kicsit oldalról már az egész, illetve az ips pontosabb szineket is ad. Oled előnye a jobb fogyasztás, főleg sötétebb képeket mutatva (ezért erdemes sotet modra rakni ha takarekoskodbi akarsz az akksival
2018. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 9. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!