Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szól a telefonomba bedugva...

Nem szól a telefonomba bedugva a füles, de egyébként működik. Miért nem?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve legalább használom a fülesem, nem is volt vele semmi baj, a telefonon tökéletesen szólt. Aztán tegnap bedugtam, de mintha nem érzékelné és a hang továbbra is a hangszóróból jön úgy, mintha be se lenne dugva. Később laptopon kipróbáltam a fülest és nem volt vele semmi gond, sőt, másik fülest is bedugtam (nem a sajátom) és a telefon simán vitte. Hol lehet a probléma, valamit elállíthattam?

(Próbáltam kitisztítani de nem volt piszkos a bemenet.)



2018. ápr. 7. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A telefon fülese, meg a laptop fülese nem egyforma. Nézd meg a jack dugónál. Az egyik 4 szelvényből áll a másik pedig 3 ból. Nyilvánvalóan belül sem egyeznek, de mozgatva néha érintkezhetnek.
2018. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor eddig hogy működött tökéletesen?
2018. ápr. 7. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostanra kopott be, vagy ki.
2018. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!